Jak se hraje hra bingo

  1. Dream Diver Jednoduchá A Zábavná Hra Pro Každého: A, jak jste možná uhodli, drtivá většina těchto následovníků se naladí na prohlížení streamů Mongraals Fortnite
  2. Jaké Jsou Nejnovější Trendy V Rocket Stars - Ještě pořád, v kamenných kasinech, dealer umístí karty před hráče
  3. Speciální Akce Pořádané Kolem Joker Troupe Online: Nadace Ocado pomáhá našim zákazníkům a zaměstnancům změnit charitativní a fundraisingové aktivity po celé Velké Británii

Hry zdarma na automatech 2023

Jaký Je Jackpot Tahiti Gold V Online Kasinech
Zatímco maximální peněžní roztočení, které můžete získat, je 100
Vše Co Potřebujete Vědět O Lost Relics Kasinové Hře
Sestup do tmy, cesty Sindibádu, a pátá plavba Sindibádu byla vytvořena v celovečerním animovaném filmu
Všichni členové mají přístup k bonusovým obchodům, ale odměny na vyšší úrovni zahrnují dárky k narozeninám, VIP manažer a události, urychlené výběry, concierge, vlastní avatar, a dokonce i bezplatné zařízení, na kterém můžete hrát

Peníze v online kasinu žádný vklad

Je Hraní Legion Gold V Kasinu Ve Slovinsku Legální
Dalším slotem, který mnozí milují na BitDreams, jsou Gates of Olympus od Pragmatic Play
Jaké Jsou Nejlepší Strategie Pro Výhru V Kasinu Si Xiang
Ujistil jsem se, že všechny výhody kasina, o kterých jsem četl na fórech a slyšel jsem od skutečných recenzí, jsou pravdivé
Jak Vyhrát Automaty Lion Gold

Žena, která se musela bát vyčistit si zuby

Čištění zubů

Copyright: Hanna

Před lety byl popsán případ ženy, kterou při čištění zubů přepadaly znenadání naprosto ohromující orgasmy. Možná se to nezdá až tak strašné, ale byly tak silné, že během nich podle vlastní výpovědi „upadala do stavů dočasné poruchy vědomí“. To už přece jen nezní tak skvěle.

Kromě toho nebyla žena po zpackané operaci schopna prožívat orgasmus jinak než právě při čištění zubů. S ohledem na následné bezvědomé stavy však byla nucena přejít k používání ústní vody.

Když stříhání vlasů je tak sexy!

Stříhání vlasů

Copyright: Suvajack

Víte, že orgasmus se může odehrávat čistě jen ve vašem mozku? Existuje jev, kterému říkáme samostatná smyslově-meridiánová reakce, a ten za to může. Tento typ orgasmu je zcela ve vaší hlavě. Je to pocit mravenčení nebo mrazení v mozku a podél páteře a vzniká při vizuální stimulaci, spojené s určitým typem zvuku.

U každého je spouštěč úplně jiný. Někdo si takhle užije, když sleduje práci kadeřníka na YouTube a poslouchá řízné stříhání, dalšího dostane šustění štětečků na make-up, jiného zase předení motoru.

U zívání si taky můžete pořádně užít!

Zívající mladík

Copyright: Adam & Tess

Je to neuvěřitelné, ale opravdu existují lidé, které přepadají vydatné orgasmy při zívání. Skoro bychom řekli, že to je docela přijatelný způsob, jak si užít, pokud tedy nejste chronicky znuděný a ospalý školák.

Ale takto postižení lidé to za příliš příjemné nepovažují a zakládají podpůrné skupiny, aby se navzájem psychicky podrželi. Je pravda, že dostat se s takovou poruchou do epicentra zívajících, když víme, jak moc je zívání nakažlivé, asi nebude žádný med.

Erotogenní zónou mohou být i chodidla, ale ne tak, jak si myslíte

Chodidla

Copyright: Bark

Vůbec tu nemluvíme o celkem provařeném fetiši na chodidla. V Nizozemí mohla jedna žena dosáhnout orgasmu prostě tím, že chodila bosa. Došlo k tomu po té, co utrpěla poškození nervů. Od té doby nedokázal její nervový systém rozlišit mezi vagínou a chodidly.

Lékaři říkají, že tento stav není zase tak neobvyklý, ale moc se o něm nemluví, protože lidem, které postihne, je celkem pochopitelně docela trapný.

Pořádné cvičení s námi taky dokáže zamávat

Posilující mladá žena

Zdroj: flickr.com

O endorfinovém návyku na fyzickou námahu asi víme všichni – aspoň teoreticky. Ale věděli jste, že asi 40 procent žen zažilo při cvičení skutečný orgasmus?

Podivné je na tom to, že ženské tělo by takto nemělo fungovat. Ale evidentně to dělá. Což je jen důkazem toho, jak málo toho o ženském těle doposud víme.

Porod není vždycky jen namáhavý a bolestivý – někdy je i orgiastický!

Ano, čtete dobře a vůbec si nevymýšlíme. 0,3 procenta žen opravdu zažijí během porodu orgasmus. Ale asi to není zrovna zážitek, se kterým by chtěl kdokoliv z nás experimentovat, ať už jste muži či ženy.

Jóga se tváří hrozně duchovně, ale ve skutečnosti je to cesta k orgasmu!

Jogínka

Copyright: cyberimaging

Pátrali jste někdy po tom, proč jsou jogíni tak klidní a vyrovnaní? Oni tvrdí, že toho dosahují díky cvičení a duchovní koncentraci. Zjistilo se ovšem, že některé pozice mohou lidem způsobovat rozkoš ne úplně duchovní. Nedivíme se tedy, že cvičení jógy zmírňuje stres.

A u některých žen může orgasmus vyvolat doslova všechno!

Ženská tvář

Copyright: Johan Larsson

Možná budete chvilku těmto ženám závidět, ale jakmile si uvědomíte, jaký je život se syndromem permanentního sexuálního vzrušení, pochopíte, že je to peklo.

Tato porucha postihuje výhradně ženy a jde vlastně o úplný opak nedostatečné schopnosti vzrušení. Oběti pociťují nepřiměřené vzrušení nepřetržitě, aniž by měly chuť na sex. Velmi silné genitální vzrušení u nich přetrvává neustále a může, ale nemusí, s sebou přinášet orgasmy. Ty někdy na chvíli znamenají úlevu, ale vzrušení se rychle vrací.