Zlomte si nohu a dokažte tak pouto se svým idolem

Když si zpěvačka Jessie J. zlomila nohu, rozhodla se s ní jedna z jejích velkých fanynek tyto trable sdílet. A to doslova. Proto si taky zlomila nohu a pak posílala zpěvačce fotografie, popisy svého zranění a další podrobnosti, které s ním souvisely. Jessie musela být opravdu celá na větvi.

Jessie J.

Zdroj: Flickr.com | Copyright: TimCheesman

Bombardujte svou lásku na Twitteru a předstírejte, že spolu máte vztah

Herečka Ashley Tisdale si taky užila svoje. Jeden z jejích šílených fanoušků jí na Twitteru poslal přes 18 000 tweetů! To by samo o sobě už bylo dost praštěné, ale on v nich navíc předstíral, že spolu mají poměr. Ashley to statečně přehlížela, ale když se jednoho dne tenhle cvok objevil blízko jejího domu, oprávněně dostala strach a zavolala policii.

Ashley Tisdale

Zdroj: Flickr.com | Copyright: Joella Marano

Zburcujte matriku a přijměte jméno svého idolu za své

Přesně tohle totiž udělala žena, která si na počest rappera, producenta a herce Kanye Westa změnila jméno na Kanye Resa West. Chtěla totiž, aby zpěvák věděl, jak moc ho miluje. Jak na to reagoval, netušíme, ale jeho nadšení si představit umíme.

Kanye West

Zdroj: Flickr.com | Copyright: NRK P3

Volejte tisíckrát tam, kde je váš idol ubytován, až bude hotel muset změnit číslo

Justin Bieber tohle zažívá pořád. Neustále se musí pohybovat inkognito, protože kdyby se o něm fanynky dozvěděly, stalo by se něco šíleného. Jako když se prokeclo, kde bydlí během londýnského koncertu. Hotel okamžitě zaplavily tisíce telefonátů jeho fanoušků a fanynek, takže úplně zahltily linku. Hotel si nevěděl rady, jak příval zastavit, tak mu nezbývalo, než změnit telefonní číslo.

Justin Bieber

Zdroj: Flickr.com | Copyright: jake.auzzie

Nechte se potetovat jménem své lásky a jejími portréty

39letý Carl McCoid už nebyl žádný zajíček, když se zamiloval do zpěvačky a herečky Miley Cyrus. Navíc se zrovna rozváděl. To mu však nezabránilo v tom, nechat si tělo potetovat asi 15 tetováními, která nějak s Miley souvisí. Tvrdí, že je to jediná žena jeho života. Carl se snaží co nejvíc zviditelnit na internetu, protože doufá, že si ho všimne Mileyin agent a zprostředkuje jim setkání. Dalo by se říct, že to je ještě docela romantické, i když poněkud svérázným způsobem.

Miley Cyrus

Zdroj: Flickr.com | Copyright: AlexKormisPS

Podřežte si žíly, aby se už nikdo do vašeho idolu nenavážel

Tady už ale končí veškerá legrace. Tchajwanský fanoušek klučičí kapely Exo si kvůli svému idolu pořezal zápěstí a fotky uveřejnil na internetu. Podle svého názoru k tomu měl opravdu vážný důvod. Jeho oblíbený zpěvák Lu Han totiž slavil narozeniny v den, kdy přišlo ošklivé zemětřesení, a byl kritizován, že raději nedrží smutek. Jeho fanoušek číslo jedna doplnil fotky podřezaného zápěstí jednoznačným poselstvím: jestli budete náš idol kritizovat, všichni si podřežeme žíly!

EXO

Zdroj: Flickr.com | Copyright: Hank Precious

Napište kapele svých snů dopis menstruační krví

Úplně nejšílenějším aktem obdivu bude zcela určitě dopis od fanynky, který dostal korejský zpěvák Ok Taecyeon. Kapely samozřejmě dostávají obdivných dopisů tuny, ale tenhle byl opravdu kuriózní, protože ho fanynka napsala menstruační krví a jako štětec jí posloužilo její vlastní pubické ochlupení.

Dopis, psaný menstruační krví

Zdroj: xzone.vn