Za pár dní začínají prázdniny, které jsou nepsanou dobou dovolených. Spousta lidí si v této době bere v práci dovolenou a během týdne či dvou si snaží odpočinout, relaxovat nebo si trochu oddechnout a nabrat síly na další pracovní vypětí. Plánujete, kam v létě na dovolenou vyrazíte, kde si užijete klidu, nicnedělání, letní pohody nebo aktivního odpočinku při procházkách městem, procházkou v přírodě, lese, po promenádě. Máte už místo, kam se na dovolenou vydáte? Ale nevíte přesně, kde se ubytovat? K dispozici je hned několik možností!

Kde složit hlavu na dovolené?

Od dovolené každý čeká něco jiného. Někdo si přeje hlavně odpočinek a tomu také přizpůsobuje své bydlení. Nespokojí se jen tak s něčím, chce hotel, ve kterém bude také all inclusive, tudíž odpadají starosti s jídlem, vařením. Některé hotely jsou dnes vybaveny wellnes programem a dalšími možnostmi. Máte rádi pohodlí hotelu, ale nemusí být extra luxusní nebo přinášet wellnes a podobně? Je-li místem vaší letošní dovolené Chorvatsko, pak si jistě vyberete z nabídky Hotely Šibenik. Tato oblast je velmi krásná, k dispozici je spousta výletů a krásně průzračné moře. Stačí jednoduše zadat datum, ve kterém se danou oblast chystáte navštívit a z nabízených možností ubytování vybrat tu, která je pro vás ta pravá!

Slovensko jako místo vaší dovolené

Nebude to letos moře a Chorvatsko? Nebo plánujete dovolené dvě? Sousední Slovensko přináší také velké množství zážitků. Ať už si vyberete wellnes, kde si odpočinete a budete hýčkat své tělo nebo vyjdete na výšlap do krásných hor, kterých je na Slovensku velká spousta. Chystáte-li se k našim bratrům, pak určitě budete potřebovat ubytování na Slovensku. Opět si zde můžete vybírat z široké škály jednotlivých nabídek takovou, která splňuje do puntíku vaše kritéria.