Revitalizace vozového parku může přijít na poměrně slušné peníze. Ušetřit značnou část peněz můžete nákupem bazarové techniky, které je ve stejné kondici, jako nová technika, ale stojí podstatně méně. Kdy se vyplatí sáhnout po novém stroji a kdy po bazarovém?

Je lepší nový nebo ojetý vůz?

Pořídit si nový kamión, jeřáb nebo jinou techniku může být poměrně nákladná záležitost. Bazar nákladních aut vám pomůže snížit náklady a přesto získáte techniku, která vám dlouho roky bude plnit potřebou službu. Při nákupu nového vozu sice získáte užitkový vůz v perfektním stavu, ale vaše konto to pozná. V podnikání hrají roli především nízké náklady a vysoké zisky. Ušetřete tak značnou část peněz a zvolte si kvalitní a spolehlivou bazarovou stavební a nákladní techniku.

Vybírejte pečlivě

Přestože nákup ojeté techniky je výhodný pro vaši peněženku, ne vždy natrefíte na skvělé inzeráty. Nákup nákladní a zemědělské techniky není radno uspěchat. Při výběru je důležité být pečlivý a vybírat si mezi inzeráty. Nespokojte se hned s první nabídkou a vybírejte si jen ty skutečná esa v kategorii. Bazar nákladních automobilů vám umožní filtrovat všechny dostupné inzeráty a vybírat si tak jen mezi inzeráty, které vás skutečně zajímají a jsou pro vás hodnotné.

Kromě bazarové techniky naleznete na portálu i speciální techniku, náhradní díly, příslušenství, autobusy a přívěsy. Pokud vás trápí nedostatek financí, je zde možnost výhodné financování pomocí leasingu. Získáte tak potřebnou techniku za minimální finanční zátěž.

Prodejte nepotřebnou techniku a získejte finance na novou

Jestliže váš vozový park praská ve švech, prodejte nepotřebnou techniku. Portál skvěle funguje i při prodeji nákladní a stavební techniky. Jednoduše nahrajte inzerát a zbytek nechte na online autobazaru nákladní techniky.