Hladový zaměstnanec rovná se nespokojený zaměstnanec a takový zaměstnanec již nepracuje kvalitně, jak by mohl. Proto je vždy dobré nabídnout svým zaměstnancům výhodu v podobě firemního stravování.

Obědy pro vaše zaměstnance

Firemní stravování si však dnes nemusíte představovat jako závodní jídelnu. Moderní způsoby umožňují dodávat zaměstnancům hotová či minutková jídla přímo do zaměstnání. Díky tomu se všichni najedí v klidu, mohou si vybrat přesně to jídlo, na které mají chuť a díky tomu jsou spokojenější.

Pokud se rozhodnete využít služby některého ze zajišťovatelů, který poskytuje služby firemního stravování, pak svým zaměstnancům dopřejete komfort dovážky jídla přímo do místa zaměstnání. V případě společnosti http://www.arter.cz se mohou vaši pracovníci těšit na stravování, ve kterém si mohou standardně vybírat ze 4 druhů hotových jídel, 3 druhů jídel minutkových, 2 druhů obložených talířů, 1 ovocného talíře, 2 druhů polévek a 2 druhů nápojů.

Rychle a jednoduše

Společnost pracuje ve všech provozovnách v bezobjednávkovém systému s možností bezhotovostní i hotovostní platby. Zaměstnanec má vždy jistotu, že nabízené jídlo je k dispozici, díky čemuž mohou zájemci využívat celé výdejní doby bez jakýchkoliv omezení. Další velkou výhodou je, že společnost neomezuje zájemce ve velikosti podávaných porcí. Každý strávník tak může dostat takové množství jídla, které odpovídá jeho hladu.

Díky tomu mají strávníci vždy jistotu, že jsou plně nasyceni, což je v této oblasti unikátní přístup. I proto společnost navyšuje cenu porce o 10 % oproti státní normě. O spokojenosti s tímto systémem však svědčí ten fakt, že služby využívá 92 % zaměstnanců jednotlivých podniků. Myslete tedy na své zaměstnance a dopřejte jim kvalitní firemní stravování, na které se budou těšit každé poledne.