Když se mluví o tisku, tak velmi často v souvislosti s podnikatelským segmentem. Potisk je obvykle cestou, jak zajímavě propagovat firmu a její podnikatelské aktivity. Ten, který nabídne domácí tiskárna, obvykle nedostačuje. Společně se proto podíváme na to, co v tomto odvětví nabídne profesionál. V konkrétním případě Offsign.cz, jelikož právě tato firma je nejenom v segmentu tisku jasným specialistou.

Tisk i velkých formátů

Klasická domácí tiskárna si poradí maximálně s formátem A4. A tím její možnosti končí. U profesionálů je to jiné. U nich není problém realizovat i velkoformátový tisk. A to třeba i do rozměru A0. To vše díky kvalitnímu vybavení, které toto snadno zajistí. Samozřejmostí je i možnost použít tisk barevný nebo černobílý, a to na různé druhy materiálů. Profesionál se umí přizpůsobit všem potřebám zákazníka.

Tisk také na textil

Většinou se sice tiskne na papír, ale to neznamená, že by nešlo využít i jiné materiál. Zkušený profesionál umí nabídnout také potisk textilu. Dnes velmi populární forma, jak mít jednotné pracovní oblečení, na kterém nebude chybět logo firmy. Nejčastěji se tiskne na trička, ale není to podmínkou. Pro profesionály hraje do karet i několik dalších pozitiv, kam se řadí:

  • Rychlá realizace
  • Několik technologií potisku
  • Vysoká kvalita

Řada doplňkových služeb

I to mohou s tiskem souviset. Je jenom otázkou, k čemu má daná realizace posloužit. Jako příklad můžeme uvést velmi populární cesty, kterou jsou polepy na auta. Nejenom, že je nejprve realizován samotný tisk na speciální samolepící materiály. Zapomínat nelze na to, že následně může dojít k nezbytnému nařezání, a posledním krokem je i aplikace na samotný automobil. Není proto nutné oslovovat více firem, nebo se s aplikací trápit svépomocí, když vše dokáže zvládnout jenom jedna jediná a kvalitní firma.