Vždycky jste nechápali ženy, které mají plnou skříň oblečení, do které se s výrazem trpící laně dívají a popotahují, že nemají co na sebe? Zato vám stačí, když si vezmete první tričko, které vám přijde pod ruku, jakékoli rifle a můžete jít? Tak to většinou chodí. Ale víte, proč to tak je? Vždyť ženy se vám tak chtějí líbit, a proto se snaží být stále pěkně oblečeny, tak proč jim to také trochu neoplatit a věnovat se tomu, co si na sebe vlastně oblečete?

Probuďte v sobě eleganci

Vrcholem elegance je samozřejmě pánské sako, které uchvátí pohled nejedné dámy, zvláště pokud vám sako přesně padne. Potom působí skoro jako magnet na elegantní dámy. Můžete jej nosit do práce, do restaurace či jen tak na nákup. Uvidíte, že až pocítíte jeho kouzlo, už ho nebudete nikdy chtít svléci. V každé mužské skříni by nemělo alespoň jedno sako chybět – je to vlastně taková povinnost. Co si oblečete na společenskou akci, jejíž pozvání přišlo na poslední chvíli? Přece nepůjdete v mikině!

Pokud nejdete vyloženě na nějakou společenskou akci, jako je svatba či podobně, kdy pod sako je nutné obléci si košili, doporučujeme na takové běžné denní nošení zvolit pod sako vhodné pánské tričko. Můžete vybírat z mnoha stylů. Pod sako bychom samozřejmě doporučovali jednobarevné, nejlépe bílé či černé, je třeba volit dle barvy zvoleného saka.

Pokud si chcete vyrazit jen tak v létě, můžete si vybrat z pestré škály cenově dostupných triček s různými potisky. Můžete si vybrat trička s nápisy, různými obrázky či i částečně elegantní polokošile.

Stačí si pouze vybrat a vybavit si svou skříň – potom už bude jedno, po jakém tričku šáhnete, protože vždy zvolíte to správné. Potěšte ženy ve svém okolí a hned uvidíte, jak to prospěje i vašemu sebevědomí hned potom, co se za vámi první ženská hlava obdivně otočí. No, komu by se to nelíbilo?