Bohatý sortiment nářadí a strojů pro firmy, řemeslníky i domácí kutily nabízí společnost Svářečky-obchod.cz. K nejčastěji prodávaným patří motorové pily na dřevo i na kov a také zahradní stroje, z nichž nejvíce jdou na odbyt benzínové sekačky na trávu.

Pily na dřevo

Tento druh zboží je nepostradatelný jak pro zpracování, tak pro obrábění dřeva. Bez různých typů pil se neobejdou jak velké dřevozpracující společnosti, tak profesionální řemeslníci, ani chataři, chalupáři a domácí kutilové. Pily na dřevo se liší zejména účelem používání a základními typy jsou pily pásové a kotoučové. Dalšími typy jsou pily formátovací, kolébkové, lupínkové, okružní, pokosové, přímočaré, ponorné a jiné.

Pásové pily na dřevo

Tento typ pil se používá zejména v truhlářských dílnách. Jedná se o mechanické přístrojové pily, jejichž ostří tvoří rovný a úzký kovový pás s ozubením. Na rozdíl od kotoučových pil lze na pásové pile prořezávat i velké průměry dřeva. Výhodou je také možnost řezat i tvarově. Pásové pily na dřevo jsou v nabídce také v podobě malých pil vhodných pro kutily a hlavně dřevomodeláře.

Kotoučové pily

V nabídce obchodu jsou jak stolní, tak stacionární pily. Stolní kotoučové pily se používají v truhlářských nebo i domácích dílnách. Slouží ke krácení i podélnému řezání dřeva na prkna, desky a jiné produkty. Výhodou stolních a stacionárních pil je pevná konstrukce, přesný a hladký řez i výkonný motor.

Travní sekačky

Společnost Svářečky-obchod.cz nabízí sekačky benzínové, elektrické nebo akumulátorové. Pro větší travnaté plochy jsou ideální sekačky benzínové, které mají největší výkon. Současné moderní motory jsou o poznání tišší, ekologičtější a oproti dřívějším strojům mají delší životnost. V nabídce jsou sekačky různých značek a také benzínové sekačky levně, což vůbec neznamená horší kvalitu. Při výběru vhodné benzínové sekačky jsou vedle výkonu důležitá i další kritéria, jako je šířka záběru, obsah sběrného koše, funkce pojezdu nebo mulčování.

Related Posts