Lámete si hlavu nad rekonstrukcí dětského pokoje a rádi byste pořídili nové zařízení? Nezapomeňte také na výběr kvalitního dětské koberce.

Vyberte kvalitní dětský koberec

Dětské koberce, a nejen ty dětské získávají v poslední době na čím dál větší oblibě. Moderním trendem je kombinovat koberec s plovoucí podlahou. Koberec umí nejen zpestřit dětský pokoj, ale také přináší řadu výhod. První předností koberců je jejich měkkost a hebkost. To ocení především děti, kteří si velmi rádi hrají na zemi. Kluci rádi staví na zemi koleje pro vláčky, hrají si s kostkami, holčičky staví puzzle či převlíkají svoje panenky. Jednodušeji se dá říci, že dětský koberec tvoří také pomyslné hřiště. Pocit pohodlí umožní dětem pohybovat se na červeném koberci bosky, zatímco je zebala jejich chodidla. Dětský koberec dodá místnosti hřejivý pocit a celkově podlahu zateplí. K obrovským plusům všeobecně patří zmírnění hluku. Obě poslední zmíněné vlastnosti ocení především rodiče, neboť není nic příjemnějšího než vědět, že si jejich děti hrají v bezpečí a teple. Dětské koberce velmi často stimulují také chuť a touhu k rozvoji dětské fantazie.

Dětský pokoj jako ráj hraní

Vzhledem k tomu, že na koberec v dětském pokoji jsou vedeny velké nároky, je potřeba vědět, jak účelně se o něj starat. Dětský koberec zelený by měl být tedy vyroben ze snadno udržovatelného a odolného materiálu. Jako ideální se jeví koberce vyrobené ze syntetických materiálů, jako akryl či polyamid. Tyto koberce jsou nejen cenově příznivé, ale také vysoce odolné vůči zašpinění. Dětské koberce od Vopi jsou plné barev, veselých motivů a kvalitních materiálů. Dětské koberce od Vopi jsou vyráběny v České republice a jsou tuze tuzemskou výrobou. Vaše ratolesti si tak mohou vybrat dětský koberec oblíbenou animovanou postavou z kreslených seriálů či pohádek. V nabídkovém katalogu Vopi www.vopi.cz/detske-koberce/ naleznete rovněž dětské koberce s motivem aut či dětských her. Snadno se tak dětský pokoj Vašich dětí může stát rájem hraní.