Vánoce se nezadržitelně blíží a čas shánění dárků již nastal. Nevíte, čím byste měli potěšit vaši partnerku? Nenapadá vás, co by jí mohlo udělat radost? Dnešní článek vám přináší několik zajímavých tipů, čím můžete svou partnerku obdarovat.

Co takhle dovolená?

Každá žena jistě ocení překvapení v podobě dovolené. Nemusí se jednat o zájezd do Karibiku, ale třeba prodloužený víkend v některé z evropských metropolí. Díky příznivým cenám letenek dnes můžete cestovat za poměrně slušné částky. Překvapte vaši partnerku romantickým výletem do Paříže, Milána či Londýna. Jistě bude nadšená!

Zasloužená relaxace

Každá žena si zaslouží dávku relaxace, věnujte proto své partnerce wellness víkend nebo poukaz na masáže. Co lepšího můžete darovat než čas, který může partnerka strávit v klidu v péči jiných. Navíc si zde partnerka odpočine, dáte si krátký partnerský detox a budete se na sebe znovu těšit nebo můžete vyrazit s partnerkou společně a pořádně si odpočinout od povinností doma.

Malé oživení

Potěšte svou partnerku dárkem, který bude tak trochu napůl pro vás a napůl pro vaši partnerku. Věnujte ji krásné podvazky, erotické prádlo, ale dobrou volbou jsou i kvalitní noční košilky. Vkusný dárek ženu jistě potěší a vás popravdě také.

Co má vaše partnerka ráda?

Nejkrásnější dárky jsou vždy od srdce, které vychází z toho, že svou partnerku dobře znáte. Věnujte ji proto dárky, které vypovídají o tom, co má vaše partnerka ráda. Pokud ráda sportuje, chodí do divadla či na koncerty, posedává v kavárně, věnujte ji dárky, které vypovídají o tom, co ráda dělá. I vám takové dárky jistě dělají největší radost.

Kulturní zážitek

Vhodným dárkem jsou i různé kulturní zážitky, například lístky do divadla, na muzikál či koncert. Vytáhněte vaši partnerku za kulturou a užijte si společně strávený čas.

Related Posts