Máte web, ale nemáte něm návštěvnost? U každého webu je návštěvnost důležitá, protože když je web bez návštěvníků, postrádá svůj účel. Lidé nenajdou váš web sami od sebe, to vy jim musíte o jeho existenci říci. Je třeba ho propagovat, ideální cestou je zaměřit se na nejdůležitější formy online propagace a vybrat zkušenou agenturu, která vám je zajistí. Mezi nejdůležitější online propagace patří PPC reklama a SEO. Obě tyto služby vám zajistí specialisté na Seoconsult.cz.

PPC reklama

PPC reklama je cíleným druhem propagace, která je specifická svým způsobem placení – platíte zde pouze za pokliky, nikoliv za zobrazení, zobrazuje se ve vyhledávání a v obsahu webů. Její podoby jsou různé, od textové reklamy až po obrazovou, videoreklamu nebo třeba animace. Její velkou výhodou je fakt, že může být spuštěna už do několika dnů a postarat se vám tak ve velmi krátké době o návštěvnost. Tato reklama se provozuje na reklamních systémech vyhledávačů, dobře se u ní reguluje rozpočet a snadno se sledují výsledky. Služba PPC reklama – Liberec je tu pro každého.

SEO

SEO slouží k tomu, aby mohli lidé najít váš web ve vyhledávání pod důležitými klíčovými slovy. Agentura provede analýzu klíčových slov, aby zjistila, jaká slova jsou pro váš web nejdůležitější. Následně se na tato slova bude váš web optimalizovat. Optimalizace se skládá ze 2 částí, ON page a OFF page. ON page se týká obsahu, ten je potřeba přizpůsobit tak, aby byl pro vyhledávače plně validní. OFF page je popularita, ta se v SEO dělá tak, že se budou budovat zpětné odkazy na jiných webech přes důležitá klíčová slova. Postupně se web dostane na přední pozice vyhledávání a získá pravidelnou návštěvnost. Zajímá vás SEO optimalizace – Liberec?