Rádi s vaším čtyřnohým členem rodiny cestujete? Vyrážíte na výlety do přírody či dlouhé túry? Během cest vás i vašeho psa může překvapit déšť. Co si však počít, když jste uprostřed cesty nebo daleko od domova? Sbalte sobě i svému psovi pláštěnku.

Užitečná pomůcka

Pláštěnka v nepřízni počasí ochrání nejen vás, ale i vašeho čtyřnohého přítele. Stačí ji sbalit do cestovní tašky a vytáhnout ve chvíli, kdy bude váš pes potřebovat před deštěm ochránit. Širokou nabídku pláštěnek pro psy najdete na stránkách caskrmeni.cz. V jejich nabídce najdete pláštěnky pro menší plemena do 36 cm, ale i pro velké psy. Vybírat zde můžete z levnějších verzí psích pláštěnek, které jsou vyrobeny z průhledného PVC. Tyto pláštěnky jsou skladné, lehké a cenově velmi příznivé. Jste-li náročnějším zákazníkem a toužíte po designově propracované psí pláštěnce, zaměřte se na trendy psí pláštěnky z kvalitních materiálů, kterým nechybí kapuce, kapsičky či módní doplňky.

Důležitá ochrana

Hlavním účelem pláštěnek pro psy je především ochrana před deštěm a ušpiněním. Vybrat můžete svému pejskovi ideálního pomocníka do deště, který mu zpříjemní chvíli v nepřízni počasí. K pláštěnce je dobré pořídit také produkty s bezpečnostními reflexními prvky, které psa preventivně chrání před potencionálním nebezpečím. Pláštěnka zakryje reflexní prvky na oblečcích, je vhodné ji tedy doplnit o obojek s reflexními prvky či o jiný doplněk. Pláštěnka pro psy ochrání vašeho psa, ale i vás před dalším sprchováním a zdlouhavém sušení psí srsti. Ušetří práci a starosti především vám. Psí pláštěnka je také dobrou prevencí vzniku nachlazení. Díky její skladnosti ji můžete nosit v kapse či batohu a ve vhodnou chvíli ji využít. Při cestování či dlouhých procházkách se už nemusíte bát ničeho. Doma stačí pláštěnku nechat vyschnout, složit a v případě potřeby znovu použít.

Related Posts