Doba, kdy byla reklama pro menší a střední firmy zbytečná, protože to stejně pro nikoho nemělo význam, je nenávratně pryč. A reklamy útočí takřka všude. Chcete se podívat na video na internetu a do toho vás skočí jedna a více reklam, na sociálních sítích, mezi jednotlivými příspěvky, se objevují reklamy a často tématické, podle toho, co jste v minulosti vyhledávali. Prezentovat svou firmu či společnost však můžete také jinde, například na nejrůznějších společenských a jiných akcí, které jsou zaměřeny na to, co vaše firma či společnost vyrábí nebo nabízí. Možností je hned několik!

Být vidět s grácií

Když chcete ukázat svou firmu, případně název firmy, nestačí jen být v tom, co děláte dobří, nejlepší, originální, mít proklientský přístup a pečovat o své zákazníky. Dnešní doba přeje reklamám a prezentacím sebe sama. Proto jistě neprohloupíte, když na různých společenských i sportovních akcích a konferencích budete nenápadně, ale dobře prezentovat sebe a svou firmu. Stačí vám k tomu reklamní předměty jako propisky, bloky s logem firmy a mnoho dalších věcí. Jednou z možností může být také lanyard, což je de facto šňůrka na krk. Na ní se připevní vizitka se jménem, organizací a dalšími informacemi. A právě šňůrka se může stát místem, kde se objeví vaše reklama.

Nejen šňůrky

Kromě šňůrek, kterým se běžně říká lanyardy zde můžete pořídit také příslušenství pro lanyardy. V této kategorii najdete spoustu různých doplňků. Například karabiny, spojky, spony a další a další věci, které slouží k ukotvení vizitky s vaším jménem například na konferenci, školení, společenskou akci nebo velkou tiskovou konferenci. Navíc tyto šňůry na krk můžete využívat opakovaně, jednoduše vyměníte vizitky za nové, přikoupíte chybějící díly a je hotovo. Investice do tohoto druhu reklamy se skutečně vyplatí.

Related Posts