Přemýšlíte nad tím, co je to vlastně banner a jak by mohl být zrovna vám k něčemu prospěšný? Nebo reklamní letáky? Spousta lidí má stále zakódováno, že reklama běží v televizi, maximálně se objevuje ve schránce v podobně reklamních letáků nebo v novinách. Pod tímto názvem se však může skrývat spousta věcí a možností.

Banner jako poutač

Když se řekne reklamní poutač, už je to lidem o mnoho bližší. Banner je v podstatě něco podobného. Jde o druh reklamy, který se využívá často na internetových stránkách, který slouží k propagaci jednotlivých akcí, festivalů nebo jen upozorňuje na to, v jakém obchodě jsou aktuálně slevy. Banner může být také reklamní plachta, která disponuje oky. Díky nim jej jednoduše připevníte, kdekoliv to potřebujete.

Tisk bannerů musí být kvalitní, protože jedině taková reklama upoutá široké okolí. Lidé se u ní zastaví a to je důležité. Existují také PVC bannery, které jsou odolné vůči dešti, sněhu, větru, kroupám, slunečním paprskům. Pokud chcete banner umístit ven a potřebujete jej mít venku celoročně, jde o ideálního pomocníka a také jednu z forem reklamy. Máte pocit, že vy sami takovouto reklamu nepotřebujete? A co takové vizitky?

„Zavolejte mi..“

Už se vám někdy stalo, že jste se potkali na nějaké akci či večírku se zajímavými lidmi? Velmi dobře jste si povídali, během večera dokonce došlo na společné téma. Mnohdy zjistíte, že pracujete v podobném oboru a vaše jednotlivé pozice by si mohly být vzájemně k užitku. „Dáte mi na sebe kontakt?“ zazní otázka.

A co vy? Budete pracně shánět kus papíru a propisku a pečlivě napíšete telefonní číslo, e-mailovou adresu či jméno. Nebyla by jednodušší výroba vizitek? S jejich pomocí tak jen sáhnete do kapsy či peněženky a vytáhnete kartičku s kontaktem na vás. Portál E-abctiskarna.cz dále nabízí výrobu razítek, samolepek, etiket či také tisk bloků. Vyberte si, co potřebujete!