Chtěli byste mít kvalitní eshop, který je vzhledově atraktivní, má snadné ovládání a všechny potřebné funkce? Pak je skvělou volbou Prestashop. Je to úžasná programovací platforma nabízející nejmodernější software pro e-commerce, který pomáhá firmám provozovat jejich eshopy. Toto řešení, které bylo spuštěno v roce 2007, používají lidé z celého světa a je neuvěřitelně oblíbenou volbou mezi obchodníky. Prostřednictvím inovativních řešení s otevřeným zdrojovým kódem vybaví PrestaShop vaše podnikání všemi nástroji a zdroji, které potřebuje k úspěchu. Existuje nespočet důvodů, proč si e-shopy všech typů a velikostí volí PrestaShop.

Důvody, proč si zvolit Prestashop

  • Snadné použití – PrestaShop je oblíbenou volbou díky tomu, že se snadno používá a instaluje. I když máte minimální technické dovednosti, stále můžete tuto platformu snadno nastavit. Jednoduše si stáhněte doplňky a nainstalujte je jednoduché.
  • Konkurenční ceny – PrestaShop je zdarma k použití a stažení, ale existují doplňky, za které budete muset zaplatit, jako je webhosting a další moduly. Přestože PrestaShop nenabízí bezplatnou zkušební verzi, existuje demo verze, kterou si můžete vyzkoušet, abyste získali představu o tom, jak by software fungoval každý den.
  • Flexibilní, všestranná platforma – PrestaShop vám dává plnou kreativní kontrolu nad vaším eshopem. Můžete si vybrat z mnoha předem připravených motivů, abyste zajistili, že vytvoříte něco skutečně jedinečného. Můžete uvést popisy produktů, kategorie, množství a funkce SEO najednou. Můžete také přidávat produkty, přidávat objednávky, upravovat objednávky, uplatňovat slevy a mnoho dalšího.
  • Běží rychle a snadno – Pokud provozujete menší firmu, PrestaShop je skvělý v tom, že může běžet rychle a snadno na menších serverech a nevyžaduje k provozu drahé servery.
  • Profesionální funkce – Na výběr jsou stovky vestavěných funkcí, z nichž všechny přicházejí se základy, které potřebujete, abyste mohli začít.

Zvolte si zkušeného partnera

S prestashopem vám skvěle pomohou profesionálové z 1presta.cz, kteří vám eshop na PrestaShopu mohou vytvořit a zajistit vám také jeho profesionální správu. S jejich pomocí bude provozování moderního a úspěšného eshopu hračka.