Kdo může vědět, jaké bude počasí? Raději, než hledat rosničky vsaďte na jistotu a pronajměte si na vaši společenskou událost párty stany. Ať už se nečekaně objeví déšť či zima, vy se nemusíte obávat, že jakkoli naruší vaši oslavu. Prostě se schováte pod střechu a můžete pokračovat dál. Potřebujete někde uložit nádobí, které budou hosté a personál využívat? Opět vám párty stan efektivně pomůže.

Jaké jsou podmínky zapůjčení stanu na párty?

Většinou se stany na párty zapůjčují na dobu určitou – a to včetně sady, která pomůže stan ukotvit do země. Pokud si zapůjčujete stan větších rozměrů, je pochopitelné, že jeho ukotvení bude s narůstajícími rozměry složitější. V tomto případě nabízí pronajímatelé možnost profesionálního ukotvení i následné demontáže.

Jak vybrat ten správný?

Nikdy se nebojte zeptat na všechno, co ohledně půjčení stanu potřebujete vědět. Alespoň si tak pronajímatele „oťukáte“, jestli je opravdu odborník. Měl by vám být schopen, a hlavně ochoten na všechno pohotově odpovědět. Jestli vám s vašimi otázkami odkáže na webové stránky, raději se poohlídněte někde jinde.

Jaké typy stanů je možno si zapůjčit?

  • Nůžkové stany
  • Jehlanové stany
  • Stany Dome
  • Nafukovací stany
  • Spider stany

Kdy je třeba si stan pronajmout?

Raději se v půjčovně informujte s dostatečným předstihem, alespoň tři měsíce před plánovanou akcí. Tato služba je totiž hodně využívána, tudíž je nezbytné, abyste se informovali o dostupnosti vámi vybraného stanu předem.

Jak zvládá stan povětrnostní podmínky?

Pokud očekáváte, že bude foukat vítr, je třeba stan ze všech stran opláštit, aby se nemohl dostat dovnitř. Vesměs se doporučuje, pokud chcete mít stan rozplachtovaný, abyste nevysouvali boční strany z konstrukce, ale pouze shrnuli k noze a pevně uvázali. Když začne z ničeho nic foukat, máte jej zaplachtovaný „jedna dvě“.