Člověka, který chce získat rychlý úvěr, ať už úvěr na cokoliv, úvěr na konsolidaci nebo úvěr pro podnikatele jako nebankovní půjčku, budou určitě zajímat reference předchozích klientů. Na základě těchto referencí se teprve pak bude rozhodovat, kde si takovou nebankovní půjčku sjednat. Když se v referencích dočítá:

  • že společnost nabízí vstřícný přístup a příjemné jednání
  • že se dovede vžít do tíživých situací svých klientů
  • že jim nabízí opravdu pomocnou ruku, lidský přístup a snahu problém opravdu řešit

rozhodování je mnohem jednodušší.

Čtěte a informujte se

Samé kladné reference na poskytování nebankovních hypoték, sloučení úvěrů, a také možnosti doplacení úvěru jsou u společnost Vitacredit. V referencích se můžete dočíst, že společnost vychází svým klientům vstříc opravdu i v případě, že potřebuji svůj úvěr splatit předčasně. Společnost Vitacredit pomohla mnoha lidem dostat se z nepříjemných finančních problémů. Pokud jste se i vy dostali do nějaké nesnadné životní situace, neváhejte proto vitacredit.cz kontaktovat. Na příslušných internetových stránkách si přečtěte odpovědi na otázky, na které se klienti nejčastěji ptají. Určitě vás budou zajímat a usnadní vám vaše rozhodování.

Úvěry poskytuje vitacredit.cz pouze v české měně

Pokud dojde ke spojení úvěrů u VITACREDIT s.r.o. v jeden spotřebitelský úvěr, můžete (podle specifikace jednotlivých nabízených typů úvěrů) počítat s dobou splácení tohoto úvěru v rozmezí 36 až 240 měsíců. Co se týká úrokové sazby nebankovního úvěru, ta je pevná a vypočítává se z jistiny za každý rok sjednaného trvání smlouvy o úvěru. Hovoří se o metodě jednoduchého úročení nezohledňujícího splátky jistiny. VITACREDIT s.r.o. vám poskytne spotřebitelský úvěr (například na spojení půjček) pouze v českých korunách. Cizoměnové úvěry neposkytuje.