Pokud máte rodinný dům nebo chatu s pozemkem, zajisté jste už někdy uvažovali o postavení garáže. Pro auto se stane skvělou ochranou před všemi živly, od těch přírodních až po ty lidské. Mnoho lidí však odrazuje náročnost stavby. Garáže ovšem nemusí být jen zděné a už vůbec vám nemusí zabrat mnoho času a práce. Stačí zvolit plechové garáže.

Plechová garáž podle vašich představ

Plechové garáže nebudete stavět vy, specializovaná firma vám je přiveze a smontuje na místě. Jsou velmi levné a za cenu kolem deseti tisíc korun můžete disponovat perfektní a odolnou garáží, která vám zajistí dlouhou životnost a stane se perfektním místem pro váš vůz. Postačí se obrátit na poskytovatele těchto garáží, které najdete na stalconcept.cz nebo na profistahl.cz, kde si můžete vybrat z mnoha velikostí garáží takovou, která vám bude vyhovovat. Díky nízké ceně jsou tyto garáže dostupné pro všechny a potěší vás zajisté skutečnost, že je v ceně garáže zahrnuta i doprava a montáž. Vy nebudete mít s garáží skoro žádnou práci, pouze připravíte terén, protože plechové garáže musí stát na rovném povrchu a je třeba je vypodložit, k tomu je vhodná betonová deska nebo betonové patky a přesahem 15 cm.

Plechové garáže mohou mít mnoho podob a tak si je můžete pořídit s takovým vzhledem, který bude nejlépe ladit k vaší nemovitosti. Mohou mít mnoho barev a to lesklých i matných, dále si můžete vybrat garáže s krásnou imitací dřeva. Nabízí se vám i různé mechanismy otevírání vrat a také možnost volby, jakou chcete střechu, jestli sedlovou nebo se spádem, ten může být boční nebo dozadu. Garáž se stane vítaným doplňkem pozemku, kde vám bude každý den dělat radost využít jí můžete samozřejmě i k dalším účelům, například jako dílnu, zahradní domek, skladiště, dřevník a mnoho dalšího. Jde o řešení, které kombinuje jen samé výhody a můžete ho kdykoliv využít také.