Začínáte si pomalu dělat seznam toho, co vše bude potřebovat na přípravu svátečních pokrmů? Vánoční stůl si můžete obohatit kvalitním španělským vínem Old Porteri mnohýma jinými španělskými potravinami značky Bassta.

Španělské olivy jako doplněk vánočních pochoutek 

Při přípravě zeleninových salátů se jen stěží obejdete bez španělských oliv. Ještě dnes je můžete objednat z internetové prodejny společnosti BMC Brno. Zde katalog.bmcbrno.cz/spanelske-olivy/najdete bohatý sortiment tohoto zboží. Lahodný je zejména pikantní olivový koktejl, zelené olivy plněné ančovičkovou pastou, zelené olivy plněné paprikovou pastou nebo zelené olivy s citrónem. Sáhnout můžete také po osvědčené klasice. V sortimentu zboží najdete, jak černé, tak zelené olivy. Na olivách si nejen smlsnete, ale také prospějete Vašemu zdraví. Olivy představují totiž významný zdroj vitamínů A a E, nenasycených mastných kyselin, antioxidantů i přírodních vláknin. Obsahují minerály a to především železa, vápníku, draslíku a hořčíku.

Připravte si slavnostní večeři na olivovém oleji

Z e-shopu BMC Brno můžete objednat také olivový olej. Také ty pro své unikátní složení obsahují vysoké množství mono-nenasycených mastných kyselin a vitamínu E. Olivový olej najde využít ve studené i teplé kuchyni. Upřednostňujete-li před tradiční českou klasickou kaprem spíše jiný druh ryby, pak můžete na čerstvém olivovém oleji připravit třeba lososa. V nabídkovém katalogu najdete olivové oleje z pokrutin i kvalitní extra panenské olivové oleje, které jsou získávány smícháním rafinovaného olivového oleje z pokrutin a panenského olivového oleje.