Jste v požehnaném stavu? Pak nám určitě dáte za pravdu, že je to krásné období. Roste ve vás nový život a za pár měsíců už budete mít své miminko v náručí. Ne každá žena však snáší dobře postupné přibírání na váze. A ona nastane chvíle, kdy se nevejdete do svých oblíbených kalhot, šaty už nebudete moci zapnout a u kabátu uletí knoflík.

V takovou chvíli je jasné, že si budete muset pořídit nové kousky oblečení. Oblečení pro těhotné.

Těhotenství s elegancí

Ty tam jsou doby, kdy oblečení pro těhotné bylo neforemné, připomínalo spíš pytel na brambory a bylo k dostání jen v několika provedeních. Kalhoty, halenky, možná šaty a toť vše. Dnes už je móda pro těhotné v mnoha ohledech dál. Těhotenské oblečení vybíráte ve spoustě barevných provedení, střizích, není jen od každého kusu jedno. Jste-li právě těhotná, pak můžete nosit bříško s grácií a elegancí. A oblečení vám v tom bránit nebude!

Pořídit si můžete oblečení pro opravdu každou příležitost, takže když vás někdo pozve například na svatbu či společenský večírek, nemusíte mít strach, že si na sebe budete muset obléknout nevzhledné kousky, které vás budou dělat neforemnější a objemnější, než doopravdy jste. Navíc když se pohodlně a dobře obléknete, sama se budete cítit mnohem lépe a spokojeně.

Všechny druhy oblečení

K dostání jsou opravdu všechny kousky, na které si vzpomenete. Nebudete tak pořizovat jen klasické kalhoty, možná džíny, halenky a trička, ale můžete si vybrat například kraťasy pro těhotné ženy, sukně, svetry, saka, košile, tuniky nebo také šaty na večer. Velmi oblíbenou kategorií jsou také těhotenské šaty, které si spousta těhotných žen zamiluje, protože jsou vzdušné, lehké a jemné. Nikde vás nebudou škrtit, dřít. A to je pro těhotné ženy důležité! Vyzkoušejte moderní a krásné kousky z Happymum.cz

Related Posts