Tesla to je jiný automobil, který poskytuje nezapomenutelný zážitek z jízdy. Ptáte se, proč? Tesla patří mezi elektrické automobily. Ty jsou temperamentní, tiché a moderní v každém směru. Okamžitě reagují na sešlápnutý plyn a hned vám dají vědět, kolik síly a dynamiky v sobě ukrývají. Můžete si užívat tichou jízdu poklidnou krajinou nebo se prosmýkat zákrutami. Neváhejte a ochutnejte, jakou jízdu vám Tesla nabízí.

Půjčovna tesla.cz

Chcete-li si vyzkoušet nový vůz, půjčení tesly nabízí web pujcovna-tesla.cz. Vyzkoušet si můžete tyto vozy: Tesla S P85D – limuzína s temperamentem supersportu, Tesla X P100D – komfortní SUV s křídly nebo Tesla 3 Long Range – tichý a elegantní dravec.

Jaké jsou podmínky pronájmu?

Vozidlo si může zapůjčit každá osoba fyzická i právnická. Také se může jednat o podnikatele. Musí však splňovat dvě podmínky – první je věk řidiče minimálně 21 let a druhá pak držení řidičského oprávnění alespoň 1 rok. Při zapůjčení vozidla je potřeba předložit občanský a řidičský průkaz, podnikatelé pak ještě dokládají živnostenský list. Jedná-li se o právnickou osobu v zastoupení, tak je potřeba doložit výpis z obchodního rejstříku a notářsky ověřenou plnou moc. Dále si připravte finance – kauci, kterou zjistíte na zákaznické lince společnosti. Pokud nebylo nájemné hrazeno předem, tak i jeho výši.

Finanční otázka

Cena zápůjčky a vratná kauce se stanovují podle hodnoty a určení vámi zvoleného automobilu. Velkou roli hraje samozřejmě doba zapůjčení. Vozidlo obdržíte po zaplacení kauce. Pokud kauci hradíte bezhotovostně, tak po jejím připsání na účet pronájemce. Cena pronájmu v sobě zahrnuje zaplacenou silniční daň, platné povinné ručení, dálniční známku, kterou lze využít na všechny dálnice u nás, a asistenční službu 24 hodin. Ta je kryta připojištěním TopSafety™.