Zimní období s sebou přináší potřebu zimních kabátů a bund. Na e-shopech i v obchodech se objevuje velké množství různých střihů a barevných variací, jak si však vybrat kousek vhodný právě pro vás, který bude nejen IN, ale zároveň poskytne i kvalitní tepelný komfort.

Dámské bundy

Zimní bundu je potřeba pořídit dříve, než začne zimní sezóna. Při jejím výběru je žena vystavena výzvě. Jak zkombinovat kvalitu, perfektní design, barvu, střih a aktuální trendy? To vše může totiž podtrhnout a zvýraznit její skvělou postavu.

Dámské bundy různých výrobců a různých stylů porovnává portál eleganter, na kterém také naleznete celou řadu užitečných informací.

Dámská bunda pro každodenní nošení by měla mít volnější střih, který umožní, v případě velmi chladného počasí, přidat jednu spodní teplejší vrstvu navíc. Velkou prioritou je odolnost vnějšího materiálu vůči vnějším vlivům počasí.

Pánské kabáty

Pánské kabáty nosí muži k různým příležitostem. Vzhledem k tomu, že jsou však určené především pro zahřátí, je potřeba vybírat kabáty, které jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Díky široké nabídce tak není problém vybrat takový model, který bude praktický a navíc splní všechny módní požadavky. Většina mužů dává přednost klasice, málokterý si dovolí experimentovat s nějakým módním výstřelkem.

Velký výběr nabízí i barevné provedení. Neutrální barvy jsou vhodné v případě, že kabát budete nosit při formálních příležitostech, ideální je, pokud jeho barvu sladíte s barvou obleku. Odvážnější tóny můžete volit pro případ, že je kabát určen spíše na neformální příležitosti či k volnočasovým aktivitám.

I na velikosti záleží. Je potřeba si uvědomit, že pod kabát občas obléknete další vrstvu, ať už je to sako obleku nebo pánské mikiny, proto by měl být kabát trochu volnější.