Sháníte nové nářadí na zahradu nebo do domácnosti? Pak rozhodně dbejte na správné parametry. Většina nekvalitního nářadí se pozná podle toho, že nevlastní žádnou ergonomii. Je jednoduše tvarované, hlučné a těžké.

Dejte přednost moderní technologii

Nadchne vás speciálně tvarovanými a nejrůzněji prohnutými částmi pro snadnou manipulaci a hůře dostupná místa. S nářadím Black-decker nabudete dojmu, že ani žádnou pilu nebo vrtačku v ruce nedržíte a navíc získáte i pocit neomezeného pohybu. Nářadí je odlehčené, přesto plně funkční.

A čemu vděčíme za to, že s tímto nářadím vykonáme práci daleko rychleji?

Je to převážně díky tomu, že nářadí vlastní lepší akumulátory s napájecími články, než tomu bylo doposud a vydrží mnohem déle v provozu. Práce na zahradě tak nemusí zabrat ani hodinu a vy máte hotovo. Zárukou Decker nářadí je také jeho bezpečnost. Oproti elektrickému nářadí je aku náčiní ve velké výhodě – funguje bezdrátově, což je pro kutila na zahradě ideální. Elektronářadí se uplatní spíš v dílně, kde často bývá nedílnou součástí. Každé má své pro a proti, ale myslete také na práci v terénu, kde by vám vedení kabelu překáželo. Bez aku nářadí se na zahradě zřejmě neobejdete.

Akumulátorové nůžky, sekačky a pily se na dnešní trh dostávají jakožto nový trend, který už využívá nejeden člověk. Dokonalá ergonomie nářadí padne přesně do ruky. Tím se snižuje riziko, že si přivodíte nějaký úraz. Komfort při práci doma nebo na zahradě je stejně důležitý jako kdekoliv jinde. Mějte na paměti, že by práce neměla být nepříjemnou rutinou a měli byste z ní mít rovněž radost. S naším nářadím vás bude práce bavit! Na sekání trávníku nebo zastřihávání živého plotu se budete vyloženě těšit. Novinkou jsou pak i zahradní fukary a vysavače, které na zahrádce udělají spoustu práce za vás. Hrábě a koště tak nebudete vůbec potřebovat a skvěle je nahradíte našimi plně výkonnými pomocníky.

Related Posts