Řízení projektů a plánování práce, to jsou jedna z nejsložitějších činností v každé firmě. Je těžké dosáhnout toho, aby nebyl ve všech činnostech chaos, tedy pokud nepoužíváte ty správné nástroje. V mnoha firmách manažeři netuší, v jakém stavu jsou jednotlivé projekty, jaká je vytíženost zaměstnanců a jak plánovat další práci. Je to velká chyba, protože takovéto neefektivní řízení firmy vás stojí zbytečně mnoho času i peněz. Řiďte svou firmu kvalitně a s minimálním úsilím, slouží k tomu CRM systémy.

Co CRM systém dokáže?

Můžete s ním kvalitně plánovat práci a řídit projekty. Z jednoho místa můžete vytvářet úkoly a rozdělovat je mezi zaměstnance. Budete vědět, v jakém jsou zakázky stavu a kdy budou dokončené. Budete také vidět vytíženost zaměstnanců, jejich docházku i efektivitu. Můžete s nimi snadno komunikovat, sdílet jim důležité dokumenty a plánovat jim další práci. CRM systém by měl obsahovat tolik funkcí, abyste nemuseli pro řízení firmy používat žádné další programy. Něco takového vám umožní AutoCRM, jde o jeden z nejpokročilejších systémů svého druhu a je vám k dispozici plně v češtině.

Bude vám přizpůsoben na míru tak, aby obsahoval pouze ty funkce, které skutečně využijete. Díky tomu je vhodný pro velké i malé firmy naprosto ze všech oborů.

Můžete s ním snadno komunikovat se zákazníky a vidět u nich podrobné informace o zakázkách i veškerou komunikaci. Můžete jim snadno zasílat nabídky i newslettery. Také zde můžete mít veškerou fakturaci a přístup k mnoha datům, jako jsou třeba tržby za určité období, neuhrazené faktury, vývoj zisku aj. Sledovat odsud můžete návštěvnost stránek a také jednotlivé kampaně. Tento nástroj zcela změní vaše podnikání, ušetří vám mnoho peněz, času a umožní, abyste konečně mohli snadno růst.