Listí se nám postupně zbarvuje do rozmanitých barev a na zahradě tak můžeme sledovat krásy podzimu. Posezení na terase nám však znepříjemňují nízké teploty. Rádi byste si užili posezení na terase i v tomto chladnějším období roku? V tom případě si pořiďte  hliníkovou pergolu s nabízenými doplňky, jež vám zajistí komfortní posezení i v těchto chladnějších dnech. Budete si tak moci užít krásy podzimu v plné parádě.

Hliníková pergola předčí vaše očekávání

Mezi hlavní výhody hliníkové pergoly patří zejména její vysoká mechanická odolnost, pevnost a dlouhá životnost. Významnou charakteristickou vlastností je také její bezúdržbovost, jelikož není potřeba o hliníkovou pergolu nijak zvlášť pečovat. Na rozdíl od dřevěných pergol nevyžadují žádný pravidelný nátěr a jejich speciální povrchová úprava poskytuje zvýšenou odolnost proti nečistotám.

Pořízením hliníkové pergoly tak získáte pergolu, která bude zdobit vaši zahradu několik desítek let a zajistí účinnou ochranu před nepřízní počasí. Mezi nejoblíbenější typ se řadí především hliníkové pergoly s posuvnou střechou.

Doplňky zpříjemní pobyt na terase

Nedílnou součástí každého zastřešení teras bývá stůl s židlemi, gril a další nábytek. Kromě nábytku však můžete hliníkovou pergolu doplnit i o řadu doplňků, jež vám zpříjemní pobyt na terase. Hliníkové pergoly na terasu můžete například doplnit o ZIP screenové rolety, jež zajišťují boční stínění a ochranu před větrem. Kromě toho poskytují i dostatek soukromí. Pokud rádi trávíte čas na terase i ve večerních hodinách, pak by vám nemělo chybět ani LED osvětlení, Nehledě na to, že napojením hliníkové pergoly na dům bude představovat pergola další místnost navíc.

Infrazářiče se postarají o teplo pod pergolou

Mezi velice oblíbený doplněk hliníkové pergoly se řadí také infrazářiče, jelikož poskytují teplo pod pergolou. Infrazářiče jsou speciálně navrženy pro vytápění otevřeného prostoru, díky čemuž nebude pro trávení volného času překážkou ani chladnější počasí. Infrazářiče mají navíc nízkou spotřebu a neprodukují žádné spaliny. Kromě jiného se snadno ovládají a lze je napojit na chytrou domácnost stejně jako ostatní doplňky. Ovládat je tak budete moci v rámci svého mobilního telefonu.