Fotografie jsou připomínkou hezky prožitých chvil. Najdeme na ně své blízké a známé. Se kterými jsme trávili nezapomenutelné chvíle, na něž nám právě fotografie oživují vzpomínky.

Fotografie si pořizujeme sami nebo si přizveme profesionálního fotografa. V současné době se však stává hitem fotokiosek nebo fotokoutek.

Fotokiosek – zábava na každou akci

Fotokiosek nebo též fotbudka je ideální v případě, že hledáte zábavu pro maturitní či jiný ples, na vánoční večírek, pro firemní či společenské akce, na stavbu nebo třeba pro rodinnou oslavu. Pokud chcete vědět více, obraťte se na společnost Fotokoutek.fun, která fotokiosek na vaši akci zajistí. Výhodou je, že není potřeba nic zvláštního zařizovat. Pro jeho provoz postačí přístup k elektrické zásuvce (230V), prostor 3×3 metry a na výšku asi 2,5 metru. V případě zájmu o rekvizity také stůl, na kterém budou umístěny a pokud chcete sdílet fotky na Cloud, tak Wi-Fi.

Ani ovládání není nijak složité a je velmi intuitivní. K dispozici je 15“ monitor, který se ovládá dotykem, po němž začne fotokiosek odpočítávat potřebný čas. Výhodou je, že se uvidíte na monitoru ještě dříve, než vznikne fotografie. Následuje tisk fotografií s výběrem počtu kopií. Jestliže je dostupné připojení Wi-Fi, fotografii si můžete během několika sekund stáhnout pomocí QR kódu, který naleznete na monitoru a můžete si ji uložit do svého mobilního telefonu. Nemusíte mít obavu a v případě nejasností se můžete obrátit na obsluhu, která bude po celou dobu přítomná.

Mezi další výhody, které fotokiosek nabízí, je možnost volby pozadí a to tak, aby odpovídalo ladění celé akce. Pozadí je vždy připraveno několik a vy sami si, pomocí pohybu prstu, vyberete takové, které se vám bude líbit.

Vzhledem k tomu, že focení s rekvizitami vytváří fotografie daleko zábavnější, máte možnost si je, zdarma, vypůjčit. V nabídce společnosti je široký výběr různých sad.

Fotokoutek místo ateliéru

Fotokoutek je vlastně mobilní fotoateliér, který nabízí nejen profesionální záblesková světla, ale též profesionální služby fototiskárny. Lze jej umístit téměř kamkoli a na jakoukoli akci či společenskou událost. Fotky z tiskárny se vyznačují vysokou kvalitou a jsou k nerozeznání od fotografií tištěných ve fotostudiu.