Nedávno jsem se sešla se svou spolužačkou ze střední školy a nestačila jsem se divit, jak za posledních pár let pookřála. Vždy jsem si ji pamatovala jako zakřiknutou holku, která neustále ležela v odborné literatuře. Zatímco my ostatní jsme čas od času rády odložily učebnice, nechaly psaní všemi deseti stranou a povyrazily si z kopýtka, ona raději svůj volný čas trávila v knihovně. Taky nám ji naše profesorka na odborné předměty dávala za vzor. Nikdy jsem nebyla žádný rebel a možná proto se právě z nás dvou staly dobré kamarádky a naše přátelství nás provázelo také na univerzitě.

Z popelky usměvavou královnou

Po vysoké škole naše cesty na krátko rozešly. Já se vdala, založila rodinu a odstěhovala se mimo město, kde jsme obě studovaly. Lea začala pracovat nejprve ve škole jako učitelka, poté jako zapisovatelka na úřadě. Čas od času jsme si však napsaly zprávu, abychom alespoň trochu spolu byly v kontaktu. O to větší jsem měla radost, když jsme se potkaly na třídním srazu. Poutavě jsme si vyprávěly o tom, co je nového. Po pár větách z ní vypadlo, že má už dva roky přítele, kterého potkala prostřednictvím této online seznamky www.tschechische-traumfrauen.de. Lea se už od základní školy pilně učila kromě angličtiny také němčinu a nebylo pro ni tedy žádným problémem komunikovat v němčině se sympatickými gentlemany.

Seznámení prostřednictví Evropské seznamky

Byla jsem až překvapená, jak jednoduché je seznámit se prostřednictvím německé online seznamky. Má kamarádka mi vše dopodrobna vysvětlila a nezapomněla ani zmínit, že profil na této seznamce umožnilo nejen jí, ale také mužům, kterým naopak ona byla sympatická, ji jako první oslovit. Svůj profil vybavila informacemi o své osobě, přidala fotografii a doufala, že i na ni se usměje štěstí a zažije, co je to skutečná láska. Se svým současným přítelem si nejprve pár týdnů pouze dopisovala a telefonovala a přibližně po čtvrt roce se odhodlali k prvnímu setkání. Netrvalo dlouho a zjistili, že oba k sobě našli spřízněnou duši. Odhoďte také Vy Váš ostych a najděte díky Evropské seznamce osudovou lásku.