Pořádáte párty a budete potřebovat kvalitní alkohol, který vás bude skvěle prezentovat? Vlastníte bar, kde nabízíte kvalitní alkoholické nápoje? Plánujete pánskou jízdu, ke které „dát si panáka“ prostě patří? Alkoholických drinků existuje na trhu obrovské množství, ovšem mezi Čechy se již po několik let na prvních příčkách v oblíbenosti drží rum, bez kterého se většina večírků neobejde. Pokud si zakládáte na kvalitě a máte vytříbenou chuť, stojí za to vyzkoušet rum Plantation a vaše párty se stane nezapomenutelná pro všechny hosty, kteří si o ní budou dlouho vyprávět.

Osobitá chuť ročníkových rumů Plantation

Rum Plantattion si můžete pořídit v sedmi různých variantách, podle exotických zemí, z nichž pochází. Každý rum má svou specifickou originální a nezapomenutelnou chuť, která vás jemně polechtána jazyku a po spolknutí rozlije příjemné teplo po celém vašem těle. V chuti je znát nádech každé země, ze které rum pochází. Pocítíte chuť vzdálené Guatemaly, Barbadosu, Guyany, Jamaicy a dalších, Čechům tolik vzdálených a neznámých zemí. Špičkou mezi nimi je rum Plantation 20th Anniversary. Máte chuť na skleničku silného třtinového destilátu po těžkém namáhavém dni? S rumem Plantation si vychutnáte klidný večer.

Nakupujte z pohodlí domova

Rádi byste ochutnali některý z rumů Plantation a nechce se vám obíhat obchody a pracně ho shánět? V tom případě máme pro vás skvělou zprávu. Na webových stránkách mydrinks.cz seženete nejen všechny typy rumů Plantation, ale mnohem více. Nabídka stovky destilátů z mnoha různých exotických zemí uspokojí i náročné „fajnšmekry“, kterým jde vychutnání, pohlazení chuťových pohárků a kteří touží po poznávání nových chutí. Kromě silných a slabých destilátů objevíte v nabídce piva,vína, šampaňské, ale také tipy na různé dárky a miniatury pro sběratele nebo pro ochutnávky.

Related Posts