Psi a kočky, většina lidí je považuje za ty nejlepší společníky, kteří nám dokáží zvednout náladu a když je nám smutno, tak se s nimi můžeme pomazlit. Každý z těchto mazlíčků potřebuje někde složit hlavu, aby mohl jít na kutě. Pokud jste si pořídili nový chlupatý přírůstek do rodiny, zajisté přemýšlíte, kde se mu bude spát nejlépe.

Pro mazlíčky v interiéru

Když máte své mazlíčky převážně v interiéru, zajisté potřebujete pelíšek, ten může být látkový, proutěný nebo třeba i plastový. Pelíšek je místem, kde si mazlíček nejlépe odpočine. Dnešní trh je však pestrý a v oblíbeném eshopu Caskrmeni.cz najdete pro kočky například plyšové pytlíky, pelíšky na okno, teepee pro kočky, závěsné pelíšky z proutí nebo i závěsný pelíšek na topení pro kočičky, kterým je neustále zima. Skvělou volbou je i kočičí strom nebo škrabadlo pro kočky kombinované s boudičkou. Pro pejsky můžete vybírat také pelíšky, ale také například lehátka pro psy nebo ratanovou válendu. Ta pejska odnaučí, aby si vám neustále lehal na vaše oblíbené křeslo a když vaše křeslo ani tak neopustí, můžete se uvelebit na jeho ratanové válendě.

Pro venkovní mazlíčky

Když máte alergii na srst nebo nechcete svým mazlíčkům ubírat na svobodě, můžete jim udělat i venku hezké místo pro spánek. U psů i koček se vám nabízí pohodlné boudy, které nabízí příjemné místo pro spánek, ale i ochranu před deštěm nebo ostrým sluncem. Ne každý pes může být na zahradě na volno. Mnoha lidem pes neustále utíká, pokud je i váš pejsek dobrodružné povahy nebo nemáte dostatečné oplocení, skvělou volbou je psí kotec. Ten nabízí pro pejska mnoho místa a může v něm čekat třeba než se vrátíte z práce a budete se svému miláčkovi věnovat. Pokud chcete u své kočičky, aby e vám nikde dlouho netoulala, pořiďte ji do exteriéru velký kočičí strom a zajisté bude mít o důvod více proč nechodit jinam.