Slaninové obálky

Zdroj: fadedindustry.com

Obálky s příchutí slaniny Mmmvelopes jsou opravdu dokonalé. Když je olíznete, chutnají jako slanina, ale se skutečnou slaninou nemají nic společného. Takže se perfektně hodí i pro vegetariány, vegany a košer jedlíky.

Slaninová párátka

Zdroj: kiddingawound.com

Slaninová párátka na to jdou trochu od lesa. Prohlašují o sobě, že mají naprosto autentickou slaninovou chuť, ale přiznávají, že si nejlépe vedou jako dárek z recese. Tenhle upřímný přístup z nich dělá docela vyhledávaný kanadský žertík.

Slaninovo-čokoládová směs na palačinky

Zdroj: wantist.com

Pokud máte slabší žaludek, radši tohle vůbec nečtěte. V krabici se totiž skrývá mix na palačinkové těsto. Což by bylo v pořádku, kdyby v sobě nekombinovalo čokoládu a slaninu. Prý je to sice trochu chaotické, ale dobré. No, my bychom na to nesázeli.

Šumivé tablety se slaninovou příchutí

Zdroj: imgur.com

A kdybyste měli málo slaniny ve svém okolí, můžete to napravit stálým nošením šumivých tablet. Ano, tušíte správně – mají slaninovou příchuť. A můžete je použít do jakéhokoliv nápoje, nejen do vody. Hodí se prý do mléka i do whiskey.

Zubní nit se slaninovou příchutí

Zdroj: social.entertainment.msn.com

Neradi používáte zubní nit? Tak to zkuste se slaninovou! Čistí zuby úplně stejně jako normální nit, ale zanechává po sobě chuť čerstvé slaniny. Tak dobrou chuť.

Balzám na rty se slaninovou příchutí

Zdroj: social.entertainment.msn.com

Těžko říct, co z těchto slaninových orgií může být nejpraštěnější, ale balzám na rty je rozhodně horký kandidát. Stejně jako slaninové obálky, ani on neobsahuje skutečnou slaninu, takže vegetariáni a vegani mají štěstí, že ho mohou taky používat.

Slaninová lízátka

Zdroj: social.entertainment.msn.com

Slaninová lízátka! Ale ne jen tak ledasjaká, ale ve třech různých příchutích! Podle nálady si můžete vybrat ze slaniny s javorovým sirupem, s medem a s grilovací směsí. A přestože tady už to vypadá na kousky slaniny uvnitř, jsou to jen cucky sójových a aromatických látek, takže opět vhodné pro všechny, co nemusí opravdová prasátka.

Slaninové pivo

Zdroj: groupon.com

Slaninové pivo patří jednoznačně mezi nejhorší slaninové hříchy a příšernosti. U nás jsme na pivo fakt citliví, že?

Slaninová zubní pasta

Zdroj: mackite.com

Svou slaninovou dentální nit si můžete vhodně doplnit pořízením slaninové zubní pasty. Doufáme, že existuje taky zubní kartáček, jehož štětiny chutnají jako slanina, jinak to nemá cenu.

Slaninové bonbónky

Zdroj: worleygig.com

Mentol na osvěžení dechu už je totálně out. Teď je prostě třeba vonět jako slanina! Ale abychom byli spravedliví, v těchto mintech na osvěžení je slaninová příchuť i mentol. Jen si nejsme jistí, jestli je to tak lepší.

Slaninová káva

Zdroj: geekalerts.com

A první místo za nechutnost získává… slaninová káva! Prý se prakticky prodává sama. Je to 100 procentní arabica s javorovým sirupem a slaninovou příchutí. A když si ji ráno uvaříte, máte vlastně tak trochu kafe a snídani v jednom. Alespoň co se chuti týká.

Slaninová vodka

Zdroj: whisky.dk

Zato se slaninovou vodkou jsme se asi smířili docela snadno. Prý jsou z ní skvělé koktejly a na to my slyšíme!