Z pohodlí vašeho domova dnes můžete nakupovat oblečení, potraviny, nábytek, ale dokonce i nářadí. Nemusíte se vydávat do mnoha obchodů s nářadím. Potřebovat budete jen mobilní telefon, notebook či tablet a připojení k internetu.

Až domů

Díky internetu si dnes můžete mnohé výrobky objednat a přijdou vám až k vašim dveřím. Výjimkou není ani nářadí. Zavítejte na online železářství a objevte pestrý sortiment výrobků. Jedná se o dodavatele kvalitního nářadí, profilů a konstrukcí z kompozitu, navíc o dodavatele léty prověřeného českého nářadí s vysokou kvalitou a tradicí výroby.

Pestrá nabídka

E-shop se zaměřuje na prodej nářadí všeho druhu. V jejich nabídce nechybí nářadí ruční i elektrické, ale i již zmíněné profily a konstrukce. Vybrat si zde můžete také vybavení vhodné pro zahradnické práce. Jedná se kvalitního prodejce nářadí se skvělými referencemi.

Elektrické nářadí

V nabídce elektrického nářadí narazíte na nářadí určené k vrtání, šroubování, řezání, broušení, leštění, ale i k mnoha dalším úkonům. Sortiment obsahuje nářadí především od českých výrobců D+N a FESTA. Mezi oblíbené výrobky patří například akumulátorové příklepové vrtačky, které jsou vhodné pro vrtání do dřeva, zdiva i kovu a slouží k šroubování, utahování a povolování šroubů či vrutů. V sortimentu elektrického nářadí naleznete i akukompresory.

Ruční nářadí

Pestrá paleta výrobků na vás čeká v sekci ručního nářadí. V nabídce nechybí dílenské nářadí, tedy pily, pilové kotouče, pily atd., nářadí vhodné do autodílny, tedy golasady, ráčny, palice, kladiva, násady atd., ale i ruční nářadí z oblasti klempířství, tedy nůžky na plech, nýtovací kleště, spojovací kleště atd. Dále v sortimentu najdete například sekery, frézy, brusky, vrtáky, nejrůznější adaptéry apod.