Myslíte si, že je nejdůležitější propagace na internetu? Ukazuje se, že ji lidé rádi ignorují. A proč tomu tak je? Je jí zkrátka mnoho, můžete navštívit svůj oblíbený internetový magazín, zpravodajský server, Facebook nebo jakýkoliv jiný web, všude se na vás valí mnoho reklamy. Skáče na nás, když si chceme přehrát video na Youtube nebo se musíme probírat hromadou spamu, když si chceme přečíst emaily. Na internetu je reklama všude a většina lidí se jí naučila ignorovat, přehlíží ji, přeskakuje nebo maže.

Tištěná reklama

Tištěnou reklamu však ignorovat nelze, na rozdíl od té internetové je v mnoha případech vítaná. Někteří lidé ji hází do koše, ale mnoho lidí se rádo podívá na nové katalogy, zajímavé akce a zajímavosti v okolí. Tištěná reklama má stále větší úspěch a ačkoliv se v minulosti předpokládalo, že internet tištěnou reklamu vyhladí, opak je pravdou, tištěná reklama je na vzestupu. Velkou výhodou je, že ji může využívat každý. Pokud disponujete firmou, prodáváte produkty nebo služby, nebojte se fyzicky oslovit své klienty, například poutavými letáky. Výroba letáků online je snadná, stačí navštívit web E-abctiskarna.cz, kde si můžete letáky objednat za výhodné ceny. Je jen na vás, jak bude leták vypadat.

Nemusí se jednat jen o letáky, snadno si můžete nechat vyrobit jakákoliv potištěný materiál, například brožury, katalogy a mnoho dalšího. Pro pořadatele různých akcí se vyplatí využít tisk pozvánek. Můžete hromadně pozvat lidi na zajímavé akce, například veletrhy, plesy, premiéry, předváděcí akce, sportovní události a cokoliv dalšího. Nemusí jít jen o oslovení potenciálních klientů nebo cizích lidí, pokud máte firmu, můžete poslat svým zaměstnancům pozvánku na zajímavou firemní akci, to je zajisté potěší. Mnoho firem objevilo moc tištěných materiálů a pokud je nepoužíváte, můžete je vyzkoušet a sami uvidíte, jaký pro vás budou mít přínos.