PPC reklama může zvýšit vaše zisky. Spousty podnikatelů o její existenci ví a hojně ji používají. Začátečníci a prvopodnikatelé však neví, co vše se pod ní skrývá. S PPC kampaní můžete dosáhnout výsledků a skvělých zisků, aniž by vás to vše stálo zbytečné peníze a úsilí. Co nabízí PPC reklama a co můžete získat díky PPC kampani, se dozvíte níže.

Reklamní platformy na internetu

Na internetu se nachází hned několik reklamních platforem, které nabízí PPC reklamu. Mezi nejčastěji používanou platformou je AdWords od společnosti Google. Tato možnost nabízí reklamy v obsahové síti, bannery a texty, které se zobrazují po celém internetu. Výhodou AdWord je možnost kompletních úprav a zacílení na konkrétní uživatele, koníčky, tematické okruhy a konkrétní klíčová slova. Díky zacílení na uživatele dosáhne vaše reklama maximálního účinku za minimálně vynaložené peníze. Jelikož se reklama od Google AdWords zobrazuje na prvních místech ve vyhledávání, zákazníci se k vám dostanou přímo.

PPC reklama ve službě Nákupy Google

PPC reklamu je možné použít i ve službě Nákupy Google. Tento způsob propagace je skvělý v případě, že máte vlastní produkt či provozujete e-shop. Propagace vám vygeneruje více objednávek a to z toho důvodu, že zákazníkovi je přímo nabízený váš produkt. Tedy pokud se shoduje s klíčovými slovy, které potencionální zákazník hledá.

Kromě výše uvedených možností nabízí PPC reklama i další skvělou službu – remarketing.

Co je to remarketing a jak ho využít k zisku

Remarketing je další druh reklamy, která pomáhá zvýšit zisky. Funguje na jednoduchém principu, že si pamatuje stránky, které jste navštívili a ty vám poté zobrazuje v reklamách. Pokud například hledáte posilovací stroje, ale žádný si nevyberete, váš prohlížeč si zapamatuje historii v souborech cookies. Až navštívíte stránku s jinou tématikou, mohou se vám zobrazit reklamy na posilovací stroje. Jednoduché a velmi efektivní, pokud umíte s remarketingem správně pracovat.

Related Posts