Dovolené jsou v plném proudu, ale vy pořád ještě nevíte, kam s rodinou nebo s přáteli vyrazíte? Víte, že to bude někde v rámci České republiky? Chcete někde strávit pohodový a klidný týden? Nebo si jen prodloužit víkend? Máme pro vás skvělé místo, kde můžete strávit skvělou dovolenou. Co takhle Máchovo jezero?

Dovolená na Máchově jezeře

Léto, to je především pohoda, klid a odpočinek po celém roce, kdy se v podstatě nezastavíte. Na dovolené se snažíte odpočívat a to jak aktivně, kdy se vydáváte poznávat krásy naší vlasti nebo lenošením u rybníka či u vody. Ať už je to jakkoliv, jistě potřebujete mít to správné zázemí, kde se po celém dni můžete uchýlit. A proč tedy nevyzkoušet ubytování na Máchově jezeře? Je v krásné a příjemné lokalitě, ubytování vám zajistí vše, co potřebujete a kde se budete cítit pohodlně a dobře. Ať už strávíte celý den turistikou nebo lenošením, vždy budete mít místo, kde si můžete odpočinout.

V tomto areálu najdete spoustu využití, skvěle se zde najíte v jídelně s barem, kde si zároveň můžete objednat polopenzi nebo plnou penzi a nestarat se tak o to, co budete ten daný den jíst nebo také o to, kde se najíte. V areálu najdete celkem 48 chatek, které jsou vybaveny vlastní chladničkou a společným sociálním zařízením přímo v areálu. A to zdaleka není všechno!

Co všechno areál nabízí?

Když zadáte do vyhledávání máchovo jezero chatky, pak vždy vsaďte na areál Elite, který je plně vybaven. Disponuje čtyřlůžkovými chatkami s chladničkou, jídelnou s barem, společným sociálním zařízením, ohništěm, houpačkami, prolézačkami, pískovištěm. V okolí najdete také rekreační a sportovní využití jako minigolf, kolotoče, loďky, šlapadla, plavba parníkem, trampolína a mnoho dalších. Chcete-li si užít příjemnou dovolenou? Pak určitě vsaďte na Máchovo jezero.

Related Posts