Hledáte víno k výjimečným příležitostem? Pak vyzkoušejte španělské víno Old Porter, které pochází od výrobce Pérez Barquero a je symbolem největší kvality.

Vinařství bylo založeno již v roce 1905. Již při prvním ochutnání zjistíte, že vinaři z tohoto vinařství věnují výrobě vína maximální péči. Sklepy Bodegas Pérez Barquero pochází z oblasti Montilla – Moriles.

Vinaři z této španělské vinařské oblasti jsou známí zejména proslulými sladkými víny. Tito vinaři vyrábí vína zejména z odrůdy Pedro Ximénez. Z této odrůdy pochází zejména vynikající sladká a suchá vína. Vína odrůdy Pedro Ximénez jsou známá po celém světě. Nesetkáte se s nimi tedy pouze ve Španělsku, ale také v ostatních zemích a nově přichází také do České republiky. Vinařství získává za svá vína nejrůznější mezinárodní ocenění a medaile a díky nim můžete produkty z tohoto vinařství koupit ve více než 45 zemích na světě. Vína Old Porter můžete objednat z našeho internetového obchodu www.oldporter.cz.

Vína Old Porter je možné objednat růžová, červená i bílá. Tento lahodný nápoj v sobě obsahuje 13% alkoholu. Růžové víno Old Porter je vyráběno a bází odrůdy Pedro Ximénez za pomocí speciálních a ojedinělých technologií Rose. Růžové víno Old Porter Vás zaujme nejen svými jasnými odlesky, ale také vůní nazrálých malin a brusinek. Vína Old Porter se doporučují konzumovat jako aperitiv i degistiv. Pít je můžete také jen tak s kostkami ledu pro příjemné osvěžení. V neposlední řadě neuděláte chybu, jestliže je otevřete při konzumaci sladkých pokrmů.