Máte vždy po ruce svůj nůž? Pokud ne, tak je to chyba. Jak se vždy říkalo, „Každý správný muž, má u sebe nůž“. Jde o předmět, který se vždy hodí. V dnešní době mají někteří pocit, že takové věci nejsou potřeba, ale opak je pravdou. Pokud si pořizujete nůž, neměli byste sáhnout po prvním noži, který uvidíte, nůž může být pomocníkem na celý život, stačí sáhnout o nožích těch nejlepších značek.

Acta Non Verba

Nože Acta Non Verba jsou kvalitní české výroby. Tato značka nožů se zkráceně označuje ANV KNIVES a založena byla roku 2018. Zatímco mnoho výrobců nožů dbá na tradiční vzhled, tato značka jde opačnou cestou a vyrábí nože, které mají moderní design. Jsou velmi kvalitní a velmi přesně vyrobené. Pokud čekáte nože z oceli, budete překvapeni, najdete zde nože z duralu a dalších prvotřídních materiálů. Nabídka nožů Acta Non Verba široká, najdete zde nože různého tvaru, od loveckých až po nože pro běžné použití. Mají povětšinou čistý design, nabízí se nože s pevnou čepelí i otevírací nože, volit můžete celou škálu ostří různých tvarů i velikostí.

Kizlyar Supreme

Nože Kizlyar Supreme jsou od ruského výrobce nožů, který sídlí v Petrohradu. Tato značka v sobě snoubí tradiční výrobu se západními prvky. K výrobě nožů využívá moderní technologie a vysoce kvalitní materiály. Nabídka Kizlyar Supreme zahrnuje lovecké nože, bojové nože, vrhací nože i zavírací nože. Většina nožů této značky je vyráběná z oceli z oceli D2 nebo AUS-8, případně dalších. U rukojetí najdeme jak kompozitní materiály, tak i dřevo.

Pokud hledáte dokonalý nůž, běžné lovecké potřeby vás zajisté výběrem neuspokojí, raději navštivte specializovaný eshop Kniland.cz, kde najdete ty nejlepší nože od předních světových značek. Kromě nožů na lov a běžné použití zde můžete vybírat kuchyňské nože, sekery, mačety, příslušenství na broušení nožů, dárkové sady nožů a mnoho dalšího.

Related Posts