Vizitky jsou především zdrojem informací, neboť obsahují jméno podnikatele či řemeslníka nebo název firmy, adresu, resp. sídlo a kontaktní spojení. Jsou také součástí marketingu a jejich účelem je nejen informovat o základních údajích, ale také propagovat produkty či služby jejich majitele. Důležitý je i jejich design a použitý materiál, který ledacos vypovídá o jejich majiteli. Většinou se vizitky tisknou na odolný papír, ovšem stále více se objevují i vizitky luxusního vzhledu, kterého je dosahováno technologií laminace.

Vizitky můžete mít online

Společnost Print online s.r.o. Se sídlem v Praze-západ provozuje internetový portál www.printuj.cz. Pokud potřebujete vizitky co nejdříve, stačí tento portál otevřít a vybrat si ze dvou zde nabízených variant. První možností je vybrat si z již připravených návrhů, které jsou na portálu každému zájemci volně k dispozici. Druhá varianta umožňuje tisk vizitek online podle vlastního návrhu. To znamená, že si předem připravíte návrh, jak by měla vizitka podle vašich představ vypadat a tento návrh zde nahrajete. V obou případech dodává tiskárna vizitky do 24 hodin od okamžiku zadání po celém území České republiky.

Charakteristika vizitek od Print online

V obou variantách získáte vizitky v prvotřídní kvalitě. Základem je brilantně bílý papír, který je pevný a odolný, takže vizitka i při častém používání je stále jako nová. Ať už si vyberete lesklou nebo matnou verzi, budou všechny barvy zářivě jasné. Vedle vizitek na kvalitním a odolném papíru nabízí tiskárna i vizitky luxusního vzhledu dosahovaného laminací.

Proč je výhodný online tisk?

Tisk vizitek – online znamená, že svou vizitku si každý zájemce může vytvořit nejen podle svého vlastního návrhu, ale navíc kdykoliv se mu to hodí. Tisk vizitek – online totiž funguje prakticky nepřetržitě, takže zákazník není závislý na pracovní době tiskárny. Také kdybyste potřebovali pomoc nebo radu ohledně tisku online, dostane se vám jí také kdykoliv.