Narozeniny vaší partnerky, sestry či maminky jsou vždycky výzvou a to především z toho důvodu, že musíte vymyslet, čím je obdarujete. Výběr dárků nemusí být zrovna snadným, a to zvláště v případě, že vaše finanční možnosti nejsou příliš velké. I za malý peníz se však dají vykouzlit opravdu krásné dárky.

Okouzlující parfém

Dárek, který ženu nikdy nezklame? Jedná se samozřejmě o parfém. Ten je vhodným dárkem pro vaši partnerku, maminku i babičku. Nejsou však vaše finanční možnosti takové, abyste zakoupili drahý parfém za několik tisíc? Zvolte variantu imitace parfémů, které voní stejně úžasně, ale seženete je doslova za pár korun. Vůně parfémů je okouzlují a jaká ženy by nechtěla krásně vonět. Levné parfémy jsou skvělou volbou dárku, který potěší a zároveň jej finančně dobře zvládnete.

Romantické překvapení

Přemýšlíte-li nad vhodným narozeninovým dárkem pro vaši partnerku, je pro vás také možností romantické překvapení. Připravte pro vaši partnerku večeři při svíčkách. Pusťte se do přípravy předkrmu, hlavního chodu i dezertu, vyzdobte stůl a nezapomeňte na vhodnou kytici. Partnerka bude z tohoto dárku přímo nadšená, přitom vás nevyjde nijak draze, jelikož bude večeře probíhat u vás doma. Romantika nemusí být totiž otázkou závratných částek. Po večeři ji můžete připravit i horkou koupel s bylinami a svíčkami.

Zážitek

Každou ženu potěší i nový zážitek. Darujte proto takový zážitek, který by se mohl obdarovávané líbit. Má vaše partnerka ráda kulturu a filmy? Kupte lístky do kina na film z jejího oblíbeného žánru, lístky do divadla či na koncert. Vždyť právě zážitky jsou tím, co si nejdéle pamatujeme a co posiluje vzájemné vztahy. Dopřejte si proto společných zážitků co nejvíce, především těch, které potěší vás i vaši partnerku. Vsadit můžete například i na adrenalinové zážitky.