Zimní období s sebou přináší potřebu zimních kabátů a bund. Na e-shopech i v obchodech se objevuje velké množství různých střihů a barevných variací, jak si však vybrat kousek vhodný právě pro vás, který bude nejen IN, ale zároveň poskytne i kvalitní tepelný komfort.

Dámské bundy

Zimní bundu je potřeba pořídit dříve, než začne zimní sezóna. Při jejím výběru je žena vystavena výzvě. Jak zkombinovat kvalitu, perfektní design, barvu, střih a aktuální trendy? To vše může totiž podtrhnout a zvýraznit její skvělou postavu.

Dámské bundy různých výrobců a různých stylů porovnává portál eleganter, na kterém také naleznete celou řadu užitečných informací.

Dámská bunda pro každodenní nošení by měla mít volnější střih, který umožní, v případě velmi chladného počasí, přidat jednu spodní teplejší vrstvu navíc. Velkou prioritou je odolnost vnějšího materiálu vůči vnějším vlivům počasí.

Pánské kabáty

Pánské kabáty nosí muži k různým příležitostem. Vzhledem k tomu, že jsou však určené především pro zahřátí, je potřeba vybírat kabáty, které jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Díky široké nabídce tak není problém vybrat takový model, který bude praktický a navíc splní všechny módní požadavky. Většina mužů dává přednost klasice, málokterý si dovolí experimentovat s nějakým módním výstřelkem.

Velký výběr nabízí i barevné provedení. Neutrální barvy jsou vhodné v případě, že kabát budete nosit při formálních příležitostech, ideální je, pokud jeho barvu sladíte s barvou obleku. Odvážnější tóny můžete volit pro případ, že je kabát určen spíše na neformální příležitosti či k volnočasovým aktivitám.

I na velikosti záleží. Je potřeba si uvědomit, že pod kabát občas obléknete další vrstvu, ať už je to sako obleku nebo pánské mikiny, proto by měl být kabát trochu volnější.

Related Posts