Chcete dosáhnout vysoké návštěvnosti na svých webových stránkách? Pokud přes svůj web nabízíte produkty nebo služby, tak návštěvnost rozhoduje o množství vašich klientů a tudíž i o vašem zisku. Mnoho lidí propaguje svůj web náhodně, chaoticky a nárazově. Taková propagace má jen minimální efekt. Pokud se chcete rovnoměrně rozvíjet a zvyšovat počet svých klientů, dělejte propagaci chytře. Investujte do ní každý měsíc a zvolte nejdůležitější formy online propagace – PPC a SEO.

SEO

Chcete, aby byl váš web snadno k nalezení ve vyhledávání pod důležitými klíčovými slovy? Pokud ano, musíte se věnovat SEO. Nejprve je ale nutné zjistit, jaká klíčová slova jsou pro vás důležitá, s tím vám pomůže analýza klíčových slov. Poté se web bude na tato slova optimalizovat. Začít by se mělo ON page, tedy úpravou obsahu webu, aby splňoval všechny potřebné standardy. Když je obsah webu validní, je třeba se zaměřit na OFF page, tedy na popularitu webu. Ta se dělá tak, že se začnou pravidelně vytvářet zpětné odkazy na jiných webech přes důležitá klíčová slova. Web se bude následně řadit na předních pozicích a dočká se pravidelné návštěvnosti z vyhledávání. K dispozici je vám Hradec Králové SEO.

PPC

Jedná se o cílenou reklamu, kterou můžete vidět ve vyhledávání a v obsahu webů. Má různé podoby, od textové reklamy až po obrazovou, videoreklamy nebo animace. Její vzhled je často velmi atraktivní a stejným způsobem se může zobrazovat i vaše reklama. PPC reklama může být spuštěná již v krátké době a starat se vám o návštěvnost. Platí se u ní za prokliky, skvěle se u ní reguluje reklamní rozpočet a efekt reklamy můžete sledovat s pomocí analytických nástrojů. Zajímá vás Hradec Králové PPC reklama? Obraťte se na agenturu na Seoconsult.cz.