Virtuální kasino pro mobilní telefony

  1. Jaké Typy Sázek Lze Provádět Ve Hře The Dog House: Poskytujeme užitečné informace o samotném kasinu a společnosti, která za ním stojí
  2. Razor Returns Cluster Platí - Poltava čerpá inspiraci z velké severní války, kde švédská armáda prohrála s Petrem Velikým z Ruska
  3. Výplaty A Kombinace Narcos: Každý měsíc budou také probíhat různá promo akce se skvělými cenami, včetně gadgetů a svátků, takže se podívejte na stránku propagačních akcí, kde najdete další informace o nich

Výherní automaty za sms 2023

40 Super Hot Symboly A Grafika
Pokud se to povede, cirkusová výhra je vaše
Cleopatra Vítězné Snímky Obrazovky
Drtivá většina z nich pocházela z elektronických lig po celém světě
Psychologie zákazníků je alfou a omegou

Vítězný automaty bez registrace 2023

Legacy Of Dead Online Automat V Demo Režimu
Agenti jsou přátelští a vstřícní, a měli byste očekávat, že váš dotaz bude zodpovězen v malém až žádném okamžiku
Joker Herní Mechanika Se Sedmi Válci A Sedmi řadami
Vzhledem k tomu, že tyto šampionáty mají pravidelnou sezónu a play-off, akce se nikdy nezastaví a hráči mají po celý rok co vsadit
Slot Jako 40 Super Hot

I vy přispějte na stavbu teleskopu!

Americká firma Planetary Resources, kterou už možná znáte díky jejímu smělému plánu těžit suroviny z asteroidů, dostala další geniální plán. Chce změnit způsob zkoumání vesmíru tak, že do něho zapojí nás všechny.

V roce 2015 se chystá vyslat do vesmíru teleskop, který budou řídit lidé jako vy nebo já. Ačkoliv ne tak docela. To by vznikla tlačenice a stavba teleskopu taky není zadarmo. Takže přesnější je, že ho budou řídit lidé, kteří jeho stavbu a provoz zaplatí.

Na této myšlence by nebylo zase nic tak převratného, kdyby se získávání peněz na projekt nekonalo cestou crowdfundingu na Kickstarteru. Pokud tento server ještě neznáte, slouží k zveřejňování zajímavých projektů, na které jejich tvůrci sbírají po troškách peníze od každého, koho projekt zaujme. Odměnou za investované peníze bývají podle výše daru milé drobnosti až celé hotové technologie.

Budete moct teleskop řídit, zkoumat vzdálené galaxie nebo hledat asteroidy

V případě teleskopu jménem Arkyd vás čekají opravdu zajímavé bonusy. Za 99 dolarů budete mít garantované jeho pětiminutové ovládání. Můžete se tak podívat do vesmíru nebo dokonce chránit Zemi vyhledáváním rizikových asteroidů.

Pokud je pro vás tolik peněz přílišná zátěž, ujišťujeme vás, že jsou vítány i nižší příspěvky, za které pak budete mít přístup ke snímkům, videím a dalším materiálům. Ale pochopitelně můžete zaplatit také vyšší příspěvek, který vám zajistí mnohem větší zábavu než 5 minut řízení teleskopu.

Arkyd nemusí jen tak zírat z oběžné dráhy do vesmíru, ale jeho program mu umožní plnit různé úkoly ke spokojenosti svých chlebodárců. Bude skenovat prostor kvůli potenciálně nebezpečným asteroidům, ale i zkoumat vzdálené galaxie.

Teleskop má být takovým prvním krokem k předcházejícímu záměru Planetary Resources – k vyvinutí technologie pro těžbu na asteroidech. Až bude Arkyd vypuštěn na orbitu, udělá 150 snímků a spustí 15 astronomických pozorování každý den.

Je v tom kus risku, ale bez toho se neobejde žádné pořádné vesmírné dobrodružství!

Prezident a hlavní inženýr Planetary Resources považuje teleskop za skvělý nápad pro změnu způsobu, jakým lidstvo pracuje ve vesmíru. „Dosud bylo totiž dobývání vesmíru kontrolováno jen státními zájmy, ale teď se může povaha objevování vesmíru úplně změnit, když se ty nejpokročilejší technologie svěří do rukou veřejnosti.“

Tento projekt ovšem není tak snadný jako třeba pořádání světového turné začínající rock star. Jeho tvůrci přiznávají, že jsou tu jistá rizika. Na druhé straně, pokud přispějete, můžete si být jistí, že se o vaše peníze starají ti nejlepší odborníci v oblasti inženýrství, kteří mají na triku veškeré sondy, které v posledních patnácti letech přistály na Marsu. A pak je tu také ten pocit dobrodružství bez předem daného výsledku, co nás k tomuto projektu láká především.

Arkyd se ovšem bude stavět pouze v případě, že se na něho do konce června vybere milion dolarů. Ukázalo se, že to asi nebude problém, protože hned první den se vybralo téměř 600 tisíc dolarů. Takže pokud jste milovníci nekonečného a hlubokého vesmíru, máte jedinečnou šanci k projektu se přidat!