Když si koupíte nový vůz, stojí mnoho peněz, někdo si vůz koupí za hotové, jiní si ho vezmou na leasing. Postupem času se vůz opotřebuje, zestárne a začnete jezdit s vrakem, který potřebuje stále více oprav a nakonec budete řešit, kde ho prodat. Každý motorista také ví, že je s vozem spojeno mnoho povinností, musíte platit povinné ručení, dálniční známky, silniční daň, řešit technickou, měření emisí, jezdit na pravidelné kontroly do servisu aj. Dokážete si představit, že byste měli vůz bez všech těchto starostí? S operativní leasingem to možné je.

Operativní leasing disponuje mnoha výhodami

V minulosti jen málokdo věděl, co to operativní leasing je, dnes jde však o jednu z nejvyužívanějších služeb pro motoristy. Jde v podstatě o dlouhodobý pronájem vozu, který je za velmi výhodné ceny. Než abyste si kupovali nový vůz, který vám bude stárnout a u kterého máte mnoho povinností, můžete si zajistit operativní leasing a třeba každé 2 roky si brát zcela nový vůz. Budete tak neustále jezdit s novým vozem.

Leasingová společnost za vás bude řešit všechny povinnosti, od elektronické dálniční známky až po povinné ručení, silniční daň a další. Na operativní leasing si můžete vzít širokou škálu vozů. Velký zájem je o operativní leasing vw, protože jsou vozy Volkswagen nejen vzhledné, ale i spolehlivé. Vozů se vám však nabízí mnohem více, od osobních až po SUV nebo užitková vozidla. Mezi nejlepší poskytovatele patří Barth-operak.cz. Můžete si vybrat z mnoha cenově výhodných nabídek, prozkoumejte všechny vozy, které se vám nabízejí. Proč si vůz kupovat nebo si brát leasing, když se vám nabízí dlouhodobý operativní leasing, jde o výhodnou službu pro běžné lidi, podnikatele i pro firmy. Můžete tak své firmě zajistit celou flotilu vozů a to s minimálními počátečními náklady a zcela bez starostí.

Related Posts