Vždy jste se rádi koukali na tuningové akce a na filmy jako Rychle a zběsile? Je krásné pozorovat upravená auta. Běžná sériová auta nejsou pro mnoho lidí příliš zajímavá, ale když se dostane auto do správných rukou, může se změnit k nepoznání a platí to i u starších aut, která byste chtěli poslat do šrotu. Jaké úpravy mají největší efekt?

Autofólie

Fólie na auto může zcela změnit ráz celého vozu a to až natolik, že se za ním každý otočí. Existuje obrovské množství provedení, která mají fascinující vzhled. Váš vůz může vypadat jako z karbonových vláken, může mít perleťově lesklou kovovou barvu, maskáčový vzhled, vzhled chromovaného zrcadla, imitaci kůže, diamantový vzhled a mnoho dalšího. Jakýkoliv vůz s fólií na auto se stane nepřehlédnutelným. Je však zapotřebí se zaměřit na kvalitní samolepící fólie, které nabízí internetový obchod vwshop.cz. Tyto PVC samolepící fólie se stanou i ochranou vašeho laku a pokud se rozhodnete časem fólii odstranit, nezanechá na vašem voze žádné zbytky lepidla. Jelikož fólie disponuje mikrokanálky, nestane se vám, že by vám při aplikaci vznikaly nevzhledné bubliny. Tyto fólie navíc můžete použít jak v exteriéru, tak i v interiéru vozidla.

Další úpravy

K základní úpravě vozu patří pořízení alu kol, která se stanou nejhezčí ozdobou vozu. V kombinací s autofólií se z vašeho vozu stane krásné žihadlo. Měli byste dbát také na další výrazné prvky, například na sportovní výfuk. Dále se zaměřte i na interiér a zvolte sportovní sedačky nebo autopotahy, které dají vašemu vozu sportovní nádech. Investice do nich není vysoká, dále můžete postupně vyměnit volant za sportovní, to samé můžete provést i s řadící pákou. Začněte vždy hlavními úpravami a následně se zaměřte na detaily.