Společnost MAGIC DRONES s.r.o. realizuje v České republice a na Slovensku drone show.

Co je dronová světelná show?

Dronová světlená show je skvělá příležitost, jak zaujmout diváky na soukromé i veřejné akci. Jedná se o velmi originální zábavu, kterou zprostředkují formace osvětlených dronů. Objednat si můžete až 200 dronů naráz. Dronová show je viditelná ze vzdálenosti větší, než jeden kilometr.

Tato show je natolik originální, že byla součástí zahajovacího ceremoniálu Mistrovství světa ve veslování 2022.

Dronovou show si můžete objednat pro velké i malé eventy. Rozzáří jak potemnělé nebe, tak oči všech přihlížejících. Osvětlené drony na obloze vykouzlí nezapomenutelné formace, obrazce, nápisy i loga. Můžete je tak využít třeba pro představení nové služby nebo nového výrobku. Dokonale zaujmou návštěvníky různých festivalů, společenských, kulturních, hudebních i sportovních událostí. Všem divákům umocní zážitek z akce.

Dronovou show realizují osvětlené synchronizované skupiny dronů, které vytvářejí kouzelné a důmyslně sestavené choreografie. Na obloze tak vytvářejí různé letecké formace, které zaujmou svým 3D baletem ve výšce až 120 metrů. Drony umí vykreslit tvary, postavy, nápisy, obrazce nebo třeba číslovky či loga a to v předem naprogramované show. Tu lze sladit s hudebním doprovodem, který dotváří dokonalou světelnou expozici. Na obloze se objevují ohromující snímky zářící mnoha barvami.

Výhody dronové show

Dronová show bývá považována za zelenou alternativu ke klasickému ohňostroji. Kromě toho má daleko větší rozsah, může dokonce vyprávět i příběh. Navíc je šetrná k okolnímu prostředí, snižuje pravděpodobnost vzniku požáru, neznečišťuje žádným způsobem životní prostředí, je tichá, takže ohleduplná k živočichům nebo těm, kteří patří k citlivější části populace.