Chytrý mikrofon Tiki dokáže zaměřit lidskou řeč a vše ostatní potlačit

Tiki je první mikrofon, který napodobuje inteligenci lidského sluchu. Díky tomu se dokáže zaměřit na lidskou řeč a potlačit ruchy v pozadí. Také vylepší srozumitelnost vašeho hlasu při Skypeování a má i režim nahrávání, který je optimalizován pro podcasty a hudební nahrávky. Kromě toho na vás bude při ztlumení nebo vypnutí hezky blikat barevnou LED kontrolkou.

NeuroSky MindWave. Tenhle sci-fi bazmek vás zbaví stresu

Stres nás jen brzdí v práci a kreativitě. Ale když na nás tlačí termín, nebo klient… NeuroSky Headset využívá senzory, které měří elektrickou aktivitu našeho mozku a dokáže vyhodnotit, jak uvolnění nebo pozorní jsme. Dokáže indikovat i stres a upozornit nás na něho. A my si pak můžeme nacvičit jeho ovládání.

Jste při sdílení svých dat paranoidní? S iTwin budete moci klidně spát

Spasí vás iTwin ‚Multi‘ USB. Je to šifrovací zařízení ve dvou USB přívěscích s čipem, který obsahuje šifrovací klíče a software pro propojení dvou jakýchkoliv počítačů. Jakmile obě části zasunete do sebe, vygeneruje se klíč a USB jsou připraveny propojit počítače. Vy pak můžete pohodlně sdílet veškerá data. A bezpečně.

Noviny k ranní kávě vám vytiskne Little Printer

Potřebujete si po cestě vlakem vytisknout nákupní seznam? Nebo si chcete každé ráno chcete vytisknout seznam úkolů? S tím vám pomůže Little Printer. Je to úplně malá tiskárnička, určená primárně pro mobil.

Kensington Security SecureBack – aby vám v zasedačce nešlohli váš tablet

Tedy v případě, že jste hrdým vlastníkem Samsungu Galaxy 10.1. Toto bezpečností pouzdro tak trošku připomíná vymakaný zámek na kolo. Má nastavitelný stojan, bezpečnostní zámek a kabel, který váš tablet fyzicky připevní na místě. Takhle si budete moct mezi meetingy odskočit ze zasedačky, i když se nezamyká, a tablet tam nechat.

Sluchátka Logitech jsou šitá na míru videokonferencím

Přesněji jde o stereo sluchátka Logitech BH320 USB. Byly navrženy speciálně pro podnikání a jsou optimalizovány pro Microsoft Lync, Skype nebo Google Hangouts. Dají se připojit do USB portu a délka jejich kabelu je 1,8 m.

Targus SpinPad – stojan a držák na iPad v jednom

SpinPad je neuvěřitelně prostý a přitom vysoce funkční nápad. Svůj iPad si můžete při přenášení navléct na ruku nebo ho při používání ve stoje pohodlně držet, aniž by hrozil pád vašeho nepostradatelného pomocníka. Držák se dá natáčet a upravovat, takže ho můžete použít i jako stojan. Jednoduché, ale geniální.

Taky musíte do notebooku pořád zapojovat milion drátů? Dynalock to řeší jediným káblíkem!

Taky pořád nemáte při přenášení technologií kam zastrčit myš, další monitory, externí disky, ethernetový kabel, flashky… a tisíce dalších periferních zařízení? A nebaví vás to vždycky znovu a znovu zapojovat? Tak to prostě zastrkejte do replikátoru portů Dynalocku, přenášejte s ním a pak to všechno píchnete do notebooku naráz přes jediný kabel.

Sluchátka od Sony vás zbaví okolního hluku

Potřebovali byste pracovat ve vlaku nebo letadle, ale ruší vás okolní hluk? Nebo děláte v open space kanceláři? Tak to nutně potřebujete sluchátka Sony Noise-Canceling. Dokážou totiž potlačit jak šum v letadle, tak v kancelářských prostorách. Dají se nastavit na různé situace – letadlo, vlak nebo autobus a běžný kancelářský šum. A ačkoliv jsou projektována na to, aby vyráběla ticho, zvládají tato sluchátka překvapivě dobře přehrávat i hudbu.

Nabíjejte svou myš elektromagnetickou indukcí!

 

Mobee Magic Feet je zařízení, které vám umožní bezdrátově nabíjet bezdrátovou klávesnici i myš. Spolupracuje sice jen s myší Magic Mouse a klávesnicí od Applu nebo Magic TrackPadu, ale o to víc je tohle zařízení cool! Na horní části má totiž plošku, která v sobě skrývá indukční nabíječku. Stejná je i v boční části, která se dotýká klávesnice.