I obuv může vypadat kreativně
Chcete být originální? Umožní vám to tyto boty, které jsou vytvořené z netradičních materiálů. Na výrobu některých modelů jsou dokonce použity i potraviny.
Chcete být originální? Umožní vám to tyto boty, které jsou vytvořené z netradičních materiálů. Na výrobu některých modelů jsou dokonce použity i potraviny.
Americký umělec Ra Paulette strávil posledních 10 let řezbářskými kreacemi do stěn jeskyně, která se nachází v severním Novém Mexiku. Po dlouhé době tvrdé práce nechal nahlédnout veřejnost na svá díla.
Pokud taky patříte k těm, kteří už léta hledají spolehlivý vyprošťovák z kocoviny, měl by vás nový objev potěšit. Australští vědci přišli s pivem, obohaceným o elektrolyty, které nás při pití neodvodňuje. Zkoušeli ho na skupině sportovců a funguje prý lépe než voda!
Pokud jste milovníci stromového bydlení, můžete navštívit tento stromový dům ve státě Washington. Majitel Pete Nelson říká, že bydlení v korunách stromů je jeho celoživotní vášeň, která započala již v jeho dětství, kdy si postavil svůj první domek ve větvích stromů. Nebyl sice dokonalý, ale byl jeho. V současnosti vybudoval tento dům, který slouží jako hotel.
Liam se narodil v Jižní Africe a úplně mu chyběly prsty na pravé ruce. To mu nejen značně ztěžovalo život, ale zabraňovalo i v mnoha radostech. Kutilové Ivan Owen a Richard Van As pro něho vyrobili protetickou ruku. Díky nim si teď Liam zahraje dokonce i basketbal.
Narodil se v Rusku, ale nyní žije v Německu, umělec Stefan Pabst používá techniky olejové suché kartáče k vytvoření neuvěřitelných 3D kreseb, které doslova vyskakují ze stránky. Vypadají tak skutečně, že je těžké uvěřit, že nejsou skutečné.
Jste otrokem svého telefonu? Z toho si nic nedělejte, my taky. A proto víme, jak dokáže naštvat, když chybí ruka na psaní nebo nám jiná obtíž brání mobil použít. Proto jsme se poohlédli po gadgetech, které nám s tím pomohou. Ale přiznáváme, že některé jsou i na nás dost šílené…