Všichni znají tu nepříjemnou situaci – škrábanec na novém mobilním telefonu. Samozřejmě je na prvním místě šetrné zacházení, vy ale můžete pro ochranu svého telefonu udělat ještě něco navíc. I v případě, že budete sebešetrnější, vždy se totiž prostě může stát, že vám telefon z ruky vypadne či jej položíte na okraj stolu, ze kterého prostě spadne dolů.

Co můžete udělat pro svůj mobilní telefon?

  1. Obal na mobil

Již se vám nestane, že zastrčíte telefon do kapsy u kalhot a drobné, které se vám na jejím dně povalují telefon nezvratně poškrábou. Dříve byly moderní kryty na mobil pouze na zadní část mobilu, nicméně v dnešní době jsou nejoblíbenějšími obaly takzvaná flipová pouzdra na mobil, jimiž jednoduše ochráníte přední i zadní část svého telefonu. Většina z nich má navíc i přihrádku na různé karty či vizitky, které se vám již nevlezou do peněženky.

  1. Tvrzené sklo na mobil

Už jste si pořídili pouzdro na mobil, takže je docela chráněn. Nicméně – ochranu pouzdro poskytne pouze obalu telefonu. Co ale s displayem? Jak ho zabezpečit před zmíněným poškrábáním? Nejefektivnější varianta je pořízení tvrzeného skla na mobil.

Jeho aplikace je naprosto jednoduchá a navíc – na pouhý pohled není absolutně poznat, že máte na displayi sklo nalepeno. Je to prostě druhá vrstva skla, která váš display chrání. V případě, že vám telefon upadne, poškodí se právě nalepené sklo a váš display zůstane netčen. V takovém případě jednoduše přídavné sklo sloupnete a nalepíte nové.

Jak vidíte, ochrana vašeho mobilního telefonu není v dnešní době už vůbec nic složitého a hlavně – nic drahého! Rozhodně se tedy vyplatí trochu investovat do nákupu ochranných prostředků než každou chvíli vynakládat tisíce na nový mobil.

Related Posts