Připravte se na stylizované exkrementy všude kolem

Už venku vás vítá nezaměnitelně tématický štít se zabudovanou záchodovou mísou. Uvnitř pak čekají zdi, obložené typicky sanitárními dlaždicemi i se sprchovými hlavicemi, osvětlení ve tvaru stylizovaných exkrementů (které se ostatně objevují, kde to jen jde) a posezení na WC mísách u stolků z umyvadel a van.

Modern Toilet

Zdroj: artofadventuring.com

Zajímavým zážitkem je také návštěva skutečných toalet v tomto podniku. I ruce se tu totiž myjí v záchodku, který má speciální páčku na spouštění vody. A ubrousky tu najdete v zásobnících na toaletní papír, pověšených na stěnách.

Tato restaurace v Taipei je ovšem ve své kategorii opravdovou třídou. Jídlo je tam neskutečně skvělé, ale opravdovým zážitkem jsou dezerty, nad kterými pouští kuchaři svou fantazii zcela zpod kontroly. To vše si však vychutnáte pouze, když dokážete překonat šok z odpudivých názvů a vzhledu jídla, záměrně servírovaného jako něco, co byste opravdu mohli najít v míse. Ostatně, z těch taky jíte…

Jídlo vám naservírují do záchodků, pití do minipisoárků

Ano, je to tak, v Moderní toaletě se jídlo servíruje do imitací záchodových mis, umyvadel nebo miniaturních van. A drinky dostanete v roztomilých plastikových pisoárech, které si pak můžete odnést jako suvenýr.

Modern Toilet

Zdroj: bestourism.com

Když pozorujete ostatní návštěvníky, jak jedí ze záchodků něco, co vypadá opravdu jako exkrementy všeho druhu, je to sice vrcholně odporné, ale jakmile dostanete vlastní jídlo a ucítíte jeho lákavou vůni, nechuť vás prý přejde.

Nesmíte se však poddat dojmu, který vyvolávají takové názvy jako Zelená úplavice nebo čokoládový Průjem s bobky. Jedna z největších dobrot je ostatně jahodová zmrzlina Krvavé hovínko. Vizuálně nepřekonatelná je však podle očitých svědků kari omáčka, servírovaná v mini WC míse.

Koupíte tu i skvělé suvenýry pro otravné známé

Pokud je vás větší skupina, můžete si dát proslulou místní specialitu. Výtečný dezert v kuchyňském dřezu realistických rozměrů. Najdete v něm vše, co si dokážete představit – gumové bonbony, marshmallows, cereálie, čerstvé ovoce, sušenky, čokoládu a samozřejmě základ místních dezertů – zmrzlinu. Vše je patřičně fekálně nazdobené a pyšní se nechutným názvem.

Zmrzlina v Modern Toilet

Zdroj: mirrordivis.tumblr.com

Možná vám to přijde trochu divné, ale Moderní toaleta je velice oblíbenou restaurací. Teenageři ji milují a turisté se z ní mohou úplně zbláznit. Také tu nabízejí množství suvenýrů, které představují WC, pisoáry nebo do slova a do písmene výkaly. Máte-li tedy mezi známými někoho, kdo pokaždé otravuje, abyste mu přivezli suvenýr, můžete zkusit něco z Moderní toalety. Třeba už příště nebude naléhat.