Přežijte výcvik speciálních jednotek S.W.A.T.

Déšť, bahno. Usilovně se plazíte se zadkem co nejníž a víte, že někde tam vpředu vás čeká zdolání pořádně vysoké stěny. A kapitán za vašimi zády už pořádně štěká! S.W.A.T. výcvik prostě není žádný med a taky není pro padavky.

Jen skutečný muž dokáže projít výcvikem ozbrojeného zásahového komanda speciálních zbraní a taktik. Vy si to můžete vyzkoušet na vlastní kůži, včetně simulovaného osvobozování rukojmích nebo drogové razie.

Moc drsné? Co tedy nějakou romantiku pro dva?

Uprostřed rozsáhlého anglického parku se tyčí nádherný zámek ve stylu windsorské novogotiky. Hluboká nad Vltavou. Procházíte se po parku a držíte se za ruce. Nikam nespěcháte, protože na sebe máte celou noc v zámeckém pokoji.

Příjemně se naladíte pětichodovou love diner při svíčkách, kterou zakončíte v pokoji sektem a jahodami. Pak už záleží jen na vás…

Ubrat na romantice? Šup na jachtu nebo do piva!

Příď zvolna brázdí vodu a kapitán vytahuje plachty. Začíná vaše dobrodružství na jachtě. Jen vy dva, kapitán a plachetnice. Kapitán vás naučí plachetnici ovládat. Budete ji kormidlovat i navigovat. A to nejlepší vás čeká večer – ubytování přímo na lodi.

Nebo sníte o tom, že se budete přímo koupat v pivu? To taky můžete. V rožnovském pivovaru na vás čekají luxusní pivní lázně. Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu a úžasná pivní procedura pro dva s pivní koupelí, masáží a neomezenou konzumací piva.

Že by to stálo moc zařizování a peněz? Vlastně ani ne. Esennce.cz totiž přesně ví, po čem toužíme a to nám taky dokáže nabídnout v luxusním provedení. U nich si vždycky můžete pořídit zážitek jako dárek.