Chystáte se pořádat významnou společenskou akci, konferenci či seminář? Pak se nejspíše neobejdete bez kvalitní AV techniky, která je významným pomocníkem pro zajištění vysoké kvality akce. Pokud se domníváte, že pořízení AV techniky si pro svoji akci nemůžete dovolit, pak jste na velkém omylu.

V současné době již není nutné si pořizovat vlastní techniku, ale můžete si jednoduše zařídit pronájem projektorů, plátna a další AV techniky. V současné době je pronájem AV techniky velice oblíbený, protože jde o nejlevnější a nejjednodušší způsob, jak disponovat moderní technikou na své akci. A jakým oblastem byste měli věnovat pozornost?

Projekční technika

Základním vybavením pro pořádání téměř jakékoliv akce je projekční technika. Pokud se chystáte promítat fotografie, videa či vytvořenou prezentaci, pak byste se měli zaměřit zejména na pronájem projekční techniky. Projekční technika se totiž postará o to, aby fotografie či text byly viditelné i v zadních částech místnosti. Mezi základní zařízení projekční techniky patří zejména projektory, projekční plátno a LED obrazovky.

Kvalitní ozvučení

V rámci jakékoliv akce je důležité také zajištění kvalitního ozvučení. Ozvučovací technika se totiž postará o to, aby každý posluchač dobře slyšel přednášejícího a jednotlivé řečníky. Kvalitní ozvučení se také postará o to, aby bylo zajištěno optimální rozložení zvuku v celém prostoru. Pronájem zvukové techniky nejčastěji zahrnuje půjčení různých typů mikrofonů, mixážních pultů a reprosoustav, včetně kabeláže a potřebného příslušenství.

Na mezinárodní akci by neměla chybět tlumočnická technika

U mezinárodních akcí pak zaujímá důležitou úlohu pronájem tlumočnické techniky, který zahrnuje především tlumočnické kabiny pro tlumočníky. Tlumočnické kabiny poskytují ohraničení prostoru pro tlumočníky a poskytují jim skvělý výhled na řečníky. Díky tomu je zajištěn kvalitní simultánní překlad všech zahraničních řečníků. Tlumočnická kabina je navíc vybavena veškerou technikou, kterou bude tlumočník potřebovat ke své práci.

Chcete disponovat moderní AV technikou na své akci? V tom případě se obraťte na společnost Economic Service, která bude při pořádání akce vaší oporou.